Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jaká barva mi sluší?

Jaká barva mi sluší?

Tuto otázku „Jaká barva mi sluší?“, mi položí 90% mých klientek. Má odpověď je stále stejná. Můžete nosit téměř jakoukoliv barvu, jde pouze o nalezení správného odstínu. Také záleží kde a jak barvu, která se vám líbí nosíte. všeobecně se dá říci, že čím tmavší oči, vlasy a pleť, tím odvážnější barvy můžete nosit. Pokud máte světlé vlasy i pleť určitě neuděláte chybu s pastelovými barvami. Jste opravdu přírodní blondýnka s bledou pletí, dejte si pozor na bílou a krémovou k obličeji, abyste nevypadala příliš bledá.

Černá barva

Všeobecně nedoporučuji ženám 40+ černou barvu k obličeji. Pokud černou milujete a chcete chodit celá v černém, mixujte materiály. monochromatické oblečení je moderní, ale být oblečená celá v černé, může být trochu vyčerpávající. Vyzkoušejte přidat barevný šátek nebo jiné barevné doplňky.

Podívejte se na letošní barevné trendy

A na výběr je také spousta letošních barevných trendů, od zelené po jemnou šeříkovou a určitě najdete odstín, který vám bude vyhovovat. Vždy můžete přidat svoji oblíbenou barvu prostřednictvím doplňků.

Jsem teplý nebo studený typ?

Poradím vám úplně jednoduchý trik. Zkuste si pod bradou podržet zlatý náhrdelník nebo zlatou látku a to samé udělejte se stříbrným šperkem nebo stříbrnou látkou. Pokud vám rozzáří obličej zlato, jste teplý typ a pokud stříbro, jste studený typ. Také se můžete podívat na denním světle na vnitřní stranu paže. Jakou barvu mají vaše žíly, modrou nebo do zelena. Jestli modrou barvu, jste studený typ a jestli do zelena, jste teplý typ.

Studený typ – jaké barvy

Obličej vám rozzářil stříbrný kus látky a vaše žíly jsou modré. Mezi studené typy patří např. Angelina Jolienebo Renee Zellweger.

Slušet vám určitě budou barvy – jasně zelená, sytě fialová, růžová, světlé i výrazné modré barvy. Stříbrné šperky nebo dokonce růžové zlato vám bude slušet lépe než šperky ze žlutého zlata.

Teplý typ – jaké barvy

Obličej vám rozzářil zlatý kus látky a vaše žíly jsou do zelena. Mezi teplé typy patří nař. Nicole Kidman nebo Gwyneth Paltrow

Slušet vám bude žlutá barva , zelená barva, hnědá, teplá červená , nebo pomerančová, broskvová, korálová a zlatá barva. Ve zlatých špercích se bude pravděpodobně cítit lépe.

Nezapomeňte, že časem se může změnit, které barvy vám více lichotí. Obarvila jste si vlasy, jste opálená nebo jste zešedivěla. A na závěr jedna důležitá věc. je opravdu velmi málo barev, které byste nemohla nosit. Je to jen o tónu barvy a stylingu – na kterou část těla ji umístíte a s čím ji zkombinujete.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *