Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Nejlepší kombinace bot k džínům

Nejlepší kombinace bot k džínům

Jaké jsou nejlepší kombinace bot k různým druhům džínů? Které boty k určitým typům džín vypadají nejlépe? To je otázka, kterou mi klientky často dávají. Tak vám zde přináším pár tipů. Samozřejmě to neznamená, že jiné boty, než jsou zde uvedené, se k vašim džínům nehodí. K džínům lze totiž kombinovat prakticky jakoukoliv obuv.

Bílé tenisky-nejlepší kombinace bot k džínům

V základním šatníku by nám rozhodně bílé tenisky neměly chybět. Bílé tenisky se hodí k jakémukoli stylu džínů. Ať už se rozhodnete pro nadčasový styl tenisek nebo něco trochu modernějšího – jako je robustní podrážka, jedná o nejuniverzálnější styl obuvi.

Robustní mokasíny

Mokasíny se opět hodí k jakýmkoli džínům. Ty na robustních podrážkách jsou velmi módní a prodlouží vám nohy. Čím robustnější mokasíny jsou, tím lepší. Doporučuji přidat hrubě pletený svetr.

Kotníkové boty

Nejstylověji vypadají ke kotníkovým botám slim fit džíny, protože obepnou váš kotník tak, že vaše noha v dolní části nevypadá příliš hubená.

Dřeváky

V roce 2023 jsou dřeváky velmi módní, ale je opravdu trochu těžší je správně stylovat. Myslete na jednu hlavní věc. Dřevák je robustní výrazná bota a proto je třeba její objem vyvážit. Doporučuji džíny ohrnout a nechat vykukovat úzký kotník. Pokud zvolíte ke dřeváků široké džíny, určitě ještě zvýrazněte pas.

Lodičky a sandálky s páskem okolo kotníku

Upnuté roztrhané džíny s lodičkami a oversized topem nebo svetrem je nejlepší kombinace bot k džínům v tomto stylu. Pokud si obujete sandálky s páskem okolo kotníku, dbejte na to, aby džíny končily nad páskem.

Boty na platformě/robustní podpatek

Nejlepší kombinace bot bot s tolik módními širokými džíny letošního jara.

Sandály a pantofle

Zkrácené rovné džíny vypadají skvěle s jednoduchými pantoflíčky, které odhalují vaše kotníky. Ploché sandály vyzkoušejte s roztrhanými girl friends džínami.

Balerínky

Ano, jsou zpět. Doporučuji k nim vzít džíny s vysokým pasem, abychom prodloužily nohy. Na balerínkách, které se objevují tuto sezónu, je pozoruhodné, jak moc připomínají skutečné baletní pantofle. Lepší než kožené, budou saténové.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *