Tel: (420) 724 707 254 - Email info@osobni-stylista.cz

Osobní a módní stylista pro ženy

Upravím pro váš šatník tak, abyste měla svůj styl

Je jedno kolik je vám let, zda jste silnější nebo drobná, vysoká nebo malá. Nebudu vás tlačit do nějakých nesmyslných módních trendů ve kterých byste se necítila dobře.  Tím jak se oblékáte  sdělujete okolí jaká jste. Dojem o člověku se vytváří v prvních 10 sekundách. Ve vašem šatníku budou věci, které opravdu budete nosit a ve kterých se budete cítit dobře. Najdeme střih a modní styl, který je pro vás nejvhodnější. Každá žena má na sobě partie, které stojí za to zdůraznit. Každá žena může vypadat dobře. Je pouze důležité zvolit ten správný střih a styl ať už šatů, kalhot nebo obleku či kostýmku. A nesmíme samozřejmě zapomenout na správné módní a slušivé doplňky.

Po stylingu:
styling-modni

Před stylingem:

pred-stylingem
Nabízím vám takové služby, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Máte plnou šatní skříň, ale stejně nevíte co ráno na sebe? Čeká vás nějaká zvláštní událost? Chcete znát nové trendy? Nevíte jak obléknout vaši postavu tak, aby vám to slušelo? Nebo jen chcete přidat nějaké nové kousky do svého šatníku? Pojďme nakupovat! Začneme tím, že se sejdeme na kávě a budeme diskutovat o vašem životním stylu a o tom co potřebujete. Když budete chtít, můžeme se společně podívat do vašeho šatníku a posoudit, čím jej doplnit.

Nejdříve provedu předběžný průzkum trhu včetně outletů a výprodejů. Proč utrácet zbytečně za drahé věci, když i s levnějšími můžete vypadat skvěle? Řekněte si, kolik chcete do sebe investovat a tento rozpočet dodržíme. Budete se divit, co vše se dá i za méně peněz pořídit. Pak spolu můžeme vyrazit za nákupy.

 

 

 

 

Myslíte si, že je tato služba nad vaše finanční možnosti?

Řekněte si kolik chcete do sebe investovat a tento rozpočet dodržíme. Budete se divit co vše se dá i za méně peněz pořídit.

 Ceník:

Služba Cena pro stálé klienty Cena pro nové klienty
osobní poradenství 500,- Kč/1 hodina 1 500,- Kč/1 hodina
emailová konzultace zdarma 300,- Kč
cestovné mimo Prahu 7,- Kč/1 km (cesta tam i zpět) 7,- Kč/1 km (cesta tam i zpět)

osobní poradenství při využití další služby je zdarma