Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Štíhlejší v monochromatickém oblečení

Jak vypadat okamžitě štíhlejší a vyšší

Jak vypadat vyšší a štíhlejší jsem všeobecně psala v článku zhruba před rokem. Dnes bych vám ráda řekla něco o monochromatickém oblékání, které co se týká štíhlosti, dělá zázraky. V monochromatickém oblečení budete okamžitě vypadat štíhlejší. Monochromatické oblečení znamená být oblečená v jednom odstínu barev od hlavy až k patě. Tím dosáhnete vytvoření delší a štíhlé siluety, protože vytvoříte nepřerušovanou linii od hlavy až k patě.

Pokud vám tento způsob oblékání připadá nudný, není tomu tak. Existuje mnoho způsobů, jak pracovat s jednou barvou, aby vypadala zajímavě a moderně. Můžete jednoduchou kombinaci okořenit zvýrazňující barvou. Zkuste přidat kontrastní barvu do bot nebo doplňků. Monochromatické outfity jsou moderní a elegantní.

Vyšší a štíhlejší v různých odstínech stejné barvy

Oživila jsem tento outfit barevnými teniskami, ale bude vypadat výborně i s kotníčkovými boty ve fialové barvě.

Míchání textury

Monochromatické oblečení dosáhne plastičnosti mícháním různých textur – džínovina + šifon, kůže + vlna, hedvábí + kašmír a podobně.

Přidejte doplňky

Štíhlejší s jemnými vzory

Jemný vzor tón v tónu monochromatické oblečení krásně oživí

Štíhlejší v kombinaci matu a lesku

Vyzkoušejte lesklý svetr s matnými kalhotami, nebo matné šaty s lesklým páskem. Dobře bude vypadat také saténová lesklá halenka d matnými kalhoty doplněna matným páskem.

Vyšší a štíhlejší – vytvořte tzv. sloupec barev

Jediné, co musíte udělat, je obléci si jednu barvu shora dolů nejlépe v tmavé barvě, protože tmavé barvy ustupují a vypadáte štíhlejší. Pak přidáte světlé sako, svetr nebo kabát a necháte je rozepnuté, abyste odhalili svou zeštíhlující barvu.

Sdílejte

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *