Osobní módní stylista

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Poskytujete tyto služby pouze v Praze?

Tyto služby poskytuji po celé České republice, ale musíte počítat s tím, že zvlášť hradíte ještě cestu autem 10,- kč/1 km

Jsem manažer a opravdu nemám na nic čas a potřebuji jak oblek do práce, tak i oblečení pro volný čas ?

Pro Vás bude nejvýhodnější služba „Stylista až do domu“ Nejdříve si dáme spolu cca 1/2 hodinky někde kávu a budeme si trochu povídat o tom co opravdu potřebujete, jaký jste, jaké máte zájmy atd. Pak půjdeme k Vám domů, podíváme se na šatník a uděláme inventuru a seznam toho , co potřebujete. Já si Vás změřím a vyrazím za nákupy, které vám přivezu až domů. Vy si oblečení vyzkoušíte a vybereme spolu takové oblečení, které je pro vás nejvíce vhodné. zařadíme do skříně,zbytek odvezu a je hotovo. Pokud budete chtít, můžeme udělat i fotografie outfitů, abyste věděl co s čím dohromady.

Mohu si Vás objednat i když už nejsem nejmladší?

Právě proto, právě vy potřebujete vypadat dobře. Určitě mi zavolejte a sjednejte si nezávaznou schůzku, která je zdarma.

Potřebovala bych poradit pouze při výběru džín a nechci značkové, tak okolo tisícovky. Šla byste se mnou koupit i jenom tohle? Kolik by to stálo?

Určitě to není problém. Potřebuji pouze předem znát vaši velikost a módní styl, abychom zbytečně nemarnily čas chozením po obchodech, ale šly rovnou tam, kde na Vás mají ty pravé džíny. Do hodiny je určitě máme koupené, takže maximálně 500,- Kč

Myslíte, že byste mi pomohla i při výběru brýlí?

Ano, sama brýle nosím a vím, jak jsou důležité. Brýle fungují i jako módní doplněk.