Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Módní podzimní trendy 2023

Módní podzimní trendy 2023, které budete chtít nosit

V tomto článku shrnu nejlepší a nositelné letošní módní podzimní trendy. Podzim je jedním z nejzajímavějších období v roce na oblékání! Krásné látky, syté barvy, nové trendy a spousta příležitostí k vrstvení. Co víc si přát?

Jaké podzimní barvy 2023 jsou trendy?

Červená

Určitě se letošní podzim neobejdete bez červené. A pozor, pro odvážné! Oblékněte si červenou od hlavy až k patě. Určitě vás nikdo nepřehlédne. Dobrá zpráva je, že neexistuje žádný špatný způsob, jak nosit jasně červenou barvu.

Žlutá

Máslová žlutá je dalším barevným podzimním trendem letošního roku.

Základy šatníku

Samozřejmě přidejte do své skříně módní podzimní trendy, ale nezapomeňte na podzimní základy šatníku, jako je bílá košile, kožené kalhoty, základní džíny, černé kalhoty a základní blejzry.

Kostýmy

Jednu chvíli kostýmy upadly v nemilost, protože byly považovány za staromódní. Máte-li rády kostýmy, nadešel váš čas. Raději než s podpatky kostým ale doplňte teniskami.

Sukně

Podzimní sukně jsou široké – kolové nebo plizované v délce ke kotníkům nebo do půli lýtek.

Šaty

Svetrové šaty přicházejí a vycházejí z módy, ale složitý kabelový úplet, který se objevil na módních přehlídkách letošní sezóny, se může stát klasikou.

Trendyol Green Mini Sweater Dress
Dress gray By la la cxp1176.grey

Kalhoty

Široké kalhoty byly jedním z největších trendů posledního roku a tento trend stále pokračuje. Pokud jste malá, tak na tento trend raději zapomeňte a kupte si klasické rovné kalhoty. Na přehlídkách byly vidět nejen kalhoty s vysokým pasem, ale i nízkým pasem.

Denim

Džínovina je nesmrtelná. Noste denim na denim. A co je v džínovině nového? Klidně si oblečte džínovinu od hlavy až k patě v jedné barvě. To dříve bylo nemyslitelné. Pouze k denimovému kostýmu nebo overalu neobouvejte tenisky. Džínovina je tvrdý materiál a musíme ji trochu odlehčit. Obujte boty na podpatku.

Vše v kůži

Kůže je stálicí stylu každou zimu a podzim, ale tentokrát bylo rozhodně cítit, že je jí na přehlídkových molech víc než kdy jindy. Byly vidět nejen kalhoty a bundy, ale i šaty a více než černá kůže byla vidět kůže v jasných odstínech.

Tartan a samet

Tartan byl jedním z dalších materiálů letošního podzimního trendů. Tartanové úzké sukně, tartanové velké šátky – tato kostka působí neuvěřitelně útulně. Kostkované sako a džíny je klasika. Sametové topy jsou elegantní.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *