Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Nejčastější stylové chyby v pánské módě

Nejčastější stylové chyby v pánské módě

Jaké jsou nejčastější stylové chyby v pánské módě, které stále přetrvávají? I když se módní trendy mění, tyto stylové typy jsou nadčasové a budou přetrvávat i v následujících letech.

Nadměrná loga

Pokud nepropagujete značku za peníze, nenoste velká loga. Malé,jemné značky jsou přijatelné – zvláště když u některých značek jsou nevyhnutelné. Je to jedna z nejčastějších stylových chyb v pánské módě.

Špatně zapnuté sako

U saka se dvěma knoflíky byste mělizapnout pouze horní knoflíkU saka se třemi knoflíčkyvždy zapněte prostřední knoflík.

Košile bez nátělníku

Proč nosit nátělník? Za prvé chrání vaše košile před propocením a za druhé nevypadá dobře, když se vám pod košilí rýsují bradavky. Nenahrazujte ale nátělník tričkem s kulatým výstřihem, které vám pod košilí vykukuje. Opět častá stylová chyba

Příliš dlouhé kalhoty;

Velmi častá stylová chyba v pánské módě, která je vidět i u známých moderátorů v televizi. Kalhoty by měly překrýt vršek vašich bot a neměly by mít více než 1 záhyb.

Obuv se čtvercovou špičkou

Držte se klasické kulaté špičky, nebo mírně špičaté. Už fakt nejsou devadesátá léta.

Příliš dlouhé rukávy u saka

Rukávy saka by měly sahat těsně nad zápěstí, aby bylo vidět cca 1,5 cm manžety košile. Stylová chyba v pánské módě

Příliš mnoho rozepnutých knoflíků u košile

Nikdy nerozepínejte více než 2 knoflíky u košile. Vypadá to neprofesionálně a bláznivě.

Špatně padnoucí košile

Když bude košile příliš volná, budete vypadat silnější, když příliš úzká, tak když si sednete, tak se vám knoflíčky rozevřou. Do společenských kalhot vždy košili zastrčit

Nezastrčená košile

K oblekovým kalhotám prosím vždy zastrčte košili do kalhot. Pokud nechcete mít zastrčenou košili do džínů, volte vždy kratší košili ležérního stylu

Nacpané kapsy

I ty nejdražší džíny, kalhoty bunda nebo sako zkazíte, když vaše kapsy budou vyboulené a co udělají takové nacpané kapsy s vaší postavou? Podívejte se do zrcadla.

Špatné tenisky k obleku

Ano, pro některé mladší muže mohou minimalistické tenisky k ležérnímu obleku vypadat dobře. Ale prosím určitě nenoste ani k ležérnímu obleku sportovní barevné tenisky.

Košile s krátkým rukávem a s kravatou

Pokud nepracujete v KFC nebo v mekáči, kde byste si rukávy u košile ušpinili, nenoste košile s krátkým rukávem a kravatou.

Oblek a batoh

Jestli si myslíte, že nošení batohu k obleku je cool, tak opravdu není. Často to vidím u mladších manažerů. Mají krásný oblek a k tomu batoh. I když je batoh sebedražší, tak pánové NE.

Sandály a pantofle mimo bazén a pláž

Rozhodněte se letos v létě raději pro plátěné tenisky nebo mokasíny.

Je ještě mnoho dalších stylových chyb, které muži dělají, ale ty největší jsem doufám všechny zde shrnula. Kdybyste si nevěděli rady, jsem tu pro vás
Tak co vy na to?

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *