Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak si vytvořit svůj osobní módní styl

Jak si vytvořit svůj osobní styl

Vytvořit si vlastní jedinečný osobní styl, který odráží vaši osobnost a individualitu, je zábavné. Neříkám, že je to jednoduché, ale pokud máte základy šatníku, zvládnete to.

Základy šatníku

Základy šatníku je jedna z věcí, které neustále melu dokola svým klientkám. Pokud nebudete mít základy šatníku, nikdy nemůžete mít styl a každý den ráno, i když budete mít plnou šatní skříň, nebudete mít co na sebe. Tyto základy šatníku (džíny, trička, sukně, kalhoty…..) by měly být přizpůsobeny vašemu typu postavy. POZNEJTE SVÉ TĚLO! Při zkoušení nového oblečení a rozvíjení vašeho osobního stylu, budou základy šatníku sloužit jako výchozí bod.
osobní styl košile pro ženy
Kardigan, osobní styl
lodičky osobní styl bot

Inspirujte se

Líbí se vám nějaké osobnosti, jak chodí oblékané? Představte si v tomto outfitu samu sebe. Cítila byste se dobře? Pokud ano, konkrétní oblečení si zaznamenejte. Když byste se v takovém outfitu necítila dobře, inspirujte se dál a jinde. Shromažďujte obrázky osob, jejichž styl nejvíce obdivujete a klidně jej kopírujte. Podívejte se na moderní i klasické módní ikony, jako je například Jackie Onassis.

Vyzkoušejte nové věci

Úplně mě zvoní v uších! Nevypadám v tom divně? Co tomu řeknou lidé? Jsem na to stará, tlustá….. Nebojte se a vyzkoušejte nové a neotřelé kombinace oblečení. Vyzkoušejte to alespoň jednou, ale ne na 5 minut. Pokud se nebudete cítit v outfitu dobře odložte ho.

Šatní skříň

Podívejte se na svoji šatní skříň a zhodnoťte co nosíte a co vám sluší. Upravte svůj šatník podle svého životního stylu. Podívejte se jak zorganizovat svůj šatník

Jakou chcete být, nebo jste osobou, chcete lepší práci kterou chcete, aby lidé viděli. Přemýšlejte o tom a přizpůsobte svůj šatník i vašim pracovním cílům. Chcete lepší práci? Přidejte do svého šatníku pár  profesionálních kousků. Je vaše pracovní prostředí neformální? Možná potřebujete více džín a svetříků. I džíny a tričko mohou být stylové.
Podpis vašeho osobního stylu

vytvořte si svůj podpis osobního stylu. Může to být bižuterie, červená rtěnka nebo šátek na kabelce. Anna Wintour má jako svůj podpis velké sluneční brýle. Já mám jako podpis mého osobního stylu svoji vůni.

Oblečení osobní styl
Praha, osobní styl
módní osobní styl
osobní styl, módní trendy

Tak vám přeji hodně štěstí při nalezení vašeho osobního stylu a kdybyste chtěly pomoci, jsem tu jako osobní a módní stylista v Praze pro vás.Sdílejte

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *