Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

10 pravidel stylingu, která se nemění

Móda nebo styl

Jsou některá pravidla stylingu, která se nemění a přetrvávají již několik desítek let. Tato pravidla stylingu nejsou o módě, ale o stylu. Oblečení je totiž určitá forma komunikace. Už slyším, jak říkáte: „Přece záleží na tom, jaká jsem a ne na tom, co mám na sobě“. Myslíte, že člověk, který vás potká, pozná na první pohled, že jste chytrá, dobrosrdečná….. Ne. Vaše odpověď: „Na cizích lidech mi nezáleží“. Chyba! Nikdy nevíte, kdy budete hledat nové zaměstnání a podobně. Proto je důležité jak vypadáte a co vyzařujete. Jsou nějaká pravidla stylingu, která dodržujete?

1/ Chcete vypadat sexy

Nikdy neukazujte příliš mnoho kůže. Zvolte si pouze jednu část těla, kterou chcete ukázat. Chcete ukázat výstřih, neberte si už krátkou sukni. Chcete ukázat nohy? Zapomeňte na hluboký výstřih.

2/ Bílá košile

Potřebuje ji každá z nás. Bílá košile dodá džínám jiný level. Užijete ji v mnoha outfitech. Bohužel nevydrží a časem zežloutne. Aby bílá košile splnila svůj cíl, musí být opravdu bílá. Pravidelně bílé košile obměňujte.

Bílá dámská slim košile GANT
Bílá košile s dlouhým rukávem Yest

3/ Oblečení v neutrální barvě
Pokud máte plnou skříň oblečení v neutrální barvě, přidejte barevné boty nebo barevnou kabelku. Outfit dostane okamžitě jinou energii. Pokud jste statečná, přidejte jinou barvu kabelky a jinou barvu bot.

Solo Femme - Lodi?ky
4/ Správná délka kalhot
Velmi častá chyba je špatná délka kalhot. Obecně platí, že okraje kalhot by se měly dotýkat podpatků. Spodní okraj kalhot by měl být cca 1 cm od země.

5/ Oblečení podle postavy a ne podle trendů
Ať už je trendy cokoliv, pokud nelichotí vaší postavě nenoste je. Poznejte tvar vaší postavy. typ postavy

6/ Džíny
když si kupujete džíny, vždy by měly mít 2-3% lycry. Pokud si nejste jisté velikostí, kupte si tu menší. Džíny se vždy vytáhnou a vytahané džíny, které vám visí na zadku, fakt není nic elegantního. Jak vybrat džíny

7/ Perfektní outfit dělají doplňky
Jak už jsem mnohokrát psala, ty správné doplňky pozvednou váš outfit. Hrajte si s nimi. Náhrdelník nemusí patřit jenom na krk. Zkuste jej omotat třeba okolo ruky. doplňky

Swarovski Náhrdelník MATCH 1062708
Answear - Náušnice
Petra švarcová Námořnická brož Ryba

8/ Pravidlo objemu
Nikdy nenoste úzké kalhoty nebo úzkou sukni s vypasovaným vrškem. Myslíte, že je to sexy? Není. Vyberte si jeden přiléhavý kousek a druhý volnější.

9/ Spodní prádlo
Investujte do dobrého spodního prádla. Podprsenku a kalhotky ve správné velikosti není tak snadné vybrat jak se zdá a může zkazit celý váš outfit. Krajkové podprsenky jsou krásné, ale pod přiléhavé tričko nepatří. jak vybrat správnou podprsenkujak koupit spodní kalhotky

10/ FIT oblečení
To nejdůležitější nakonec. Oblečení vám nesmí být ani malé, ale ani velké. Musí být tzv. fit.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *