Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

6 tipů jak vybrat ty nejlichotivější džíny!

Jo, to je dřina. Přeplněná obchodní centra, padesát milionů značek a tisíce střihů. Také jsem si tím prošla. Samozřejmě v prvé řadě záleží na tom kolik chcete do vašich džínů investovat a v druhé řádě na tipu postavy. Existuje ale několik všeobecných rad, které se hodí prakticky pro každou postavu.

1/ Vyberte si tmavší denim – nejlepší je tmavší inkoustová modrá. Všechna světlejší vyšisovaná místa vám přidají na objemu. V místech na která nechcete upozornit nemějte roztrhané žádné třepení, díry ani zdobení.

2/ Podívejte se na zadní kapsy – menší zadní kapsy vytváří hodně prostoru a zvýrazňují zadek. Větší kapsy zakrývají zadek trochu více. Drobná dívka se velkými kapsami na zadku bude vypadat legračně, protože kapsy jí budou zasahovat do půli stehen. Zatímco nám, co nemáme velikost džín 26 budou slušet džíny s většími kapsami na zadku.

3/ Důležité jsou také boční švy – když jsou posunuty trochu dopředu a nejsou úplně na bocích, budou vaše boky  vypadat štíhlejší.

4/ Délka – upřednostněte délku ke kotníkům (ani je nemusíte zakládat, jenom je ustřihněte). Tato délka vám prodlouží nohy a sluší všem bez rozdílu váhy. Nejlépe v ní vypadají malé drobné dívky.

5/ Výška pasu – nejlichotivější je střední výška, která vám vytvaruje pas.  Když vyberete bokovky, zkrátí se vám nohy a vylezou špeky na břiše (hlavně, když si sednete). Když dáte přednost džínám s hodně vysokým pasem, které jsou teď velmi módní, možná budete vypadat dobře zepředu, ale zezadu budete mít zadek hrozně dlouhý – pak musíte mít tričko vzadu venku a zastrčené pouze vepředu.

6/ Střih – všeobecně, rovný střih to jistí, ale podle postavy lze vybrat i lépe

Tyhle první Armani jsem si osobně zkoušela na Chodově a jsou super. Mají trochu streče, ale mě trochu tlačily v pase. Větší mi byly velké, ale bylo mi to fakt líto. Pravda, byly trochu dražší

2/HM

3/ Lewis

Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *