Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak koupit spodní kalhotky

Ne není to sranda. Výběr spodních kalhotek je stejně tak důležitý jako výběr podprsenky.  Dobře vybrané prádlo dokáže postavu vytvarovat, zdůraznit její přednosti a skrýt nedostatky. Špatně vybrané prádlo dokáže váš outfit poslat k ledu. Není snad větší hrůzy než vykukující oprané kalhotky z džín-bokovek nebo viditelně znatelné zářezy kalhotek pod kalhotami. Víte, jak vám to deformuje zadek? No hrůza. A to přece nechceme. Jak tedy vybrat ty správné kalhotky?

1/ Nejdůležitější je výběr správné velikosti. Kalhotky na vás nesmí plandat, ale ani se nikde zařezávat. Každé kalhotky mají jiný střih, proto se nespoléhejte na to, že když jste si minule koupila velikost „M“, padne vám znovu.

2/ Skoro pod každé oblečení se hodí bezešvé prádlo v tělové barvě (odstín, který nejvíce odpovídá tónu vaší pokožky). Vaši postavu hezky obepne a není pod oděvem vidět.

3/ Příliš nízké kalhotky nechte opravdovým hubeňourkům. Přece nechcete vypadat, jako když máte dvě bříška.

4/ Ideální volbou pro povolené větší bříško jsou kalhotky s vyšším pasem.

5/ Nejen pro silnější ženy je vhodné moderní tvarující prádlo. Můžete si vybrat různou intenzitu stahování. Důležité je, aby na vás toto prádlo neplandalo, ale z druhé strany vás nesmí ani příliš svírat. Určitě nekupujte toto prádlo po internetu a ve zkušební kabince v něm chvíli zůstaňte. Zkuste si v něm i sednout. Nesmí se shrnovat a zařezávat.

6/ Pod upnuté šaty zvolte místo klasického prádla body se zeštíhlujícím efektem. Opět platí: Nekupujte po internetu. Takové prádlo je nutné pečlivě vyzkoušet.

7/ Pod bílé kalhoty nebo bílou sukni –  zapomeňte na bílé kalhotky. Kalhotky v tělové barvě váš outfit nezkazí.

 

Sdílejte

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *