Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak se oblékat, když máte velká prsa

Velká prsa jak se obléknout a vybrat podprsenku

Nazdárek, zdravím vás v novém týdnu.
Spousta z vás si právě teď říká:” Co já bych za to dala, kdybych měla velká prsa, co si to ta Renata zase vymýšlí”.
Pokud vás příroda obdařila velkým poprsím, není jednoduché najít vhodné oblečení. Když vám oblečení sedí v ramenou a v pase, tak je vám malé přes prsa a ne každá žena má ráda, když jí lidé koukají do výstřihu a ne do očí.
Tak si řekneme pár tipů, jaké oblečení je pro ty, které mají velká prsa, nejvhodnější a jakému oblečení pro velká prsa se raději vyhnout.

Správná podprsenka

Základem je bez diskuze správná podprsenka pro velká prsa. Vybírejte vyztuženou podprsenku se širšími ramínky. V opačném případě budete mít prsa až u pasu a zdeformujete si celou postavu.  A  jak si vybrat podprsenku pro každý outfit , to už jistě víte.

Podprsenka Maia 4D Soft Control vyztužená
Podprsenka Triangle bra Angelia vyztužená
Podprsenka Viktoria Powdery polovyztužená
Podprsenka Spacer 3D Invisible
Výstřih

Výstřih pro ženu s velkým poprsím je nejlepší volit do “V”. Tento výstřih vám prodlouží krk a velká prsa zvýrazní, ale decentně. Výstřih by měl dosahovat maximálně k hrudní kostí. (výjimkou jsou večerní šaty – zde můžete volit výstřih hlubší) Dobrou službu vám také udělá výstřih tzv. voda. Vyhněte se rolákům, stojáčkům.

Šaty, topy, halenky, košile

Zavinovací střih je pro ženu s velkým poprsím to pravé. Vyhněte se šatům i topům přestřižených nad prsy nebo těsně pod prsy. Nejen, že vaše velká prsa zdůrazní, ale ještě vás celkově rozšíří. Pokud chcete košilové šaty, doplňte je páskem. S halenkou a košilí je opravdu potíž. Pokud nemůžete sehnat halenku, která vám sedne, máte 2 možnosti:
a) nechte si ji ušít, b) Kupte si oversize. Nevadí, že vám bude bude větší. Jenom nezapomeňte rozepnout 2-3 knoflíčky a zastrčit jeden z předních cípů do kalhot.
Saka, vesty a svetry

Ideální pro ženu s velkým poprsím jsou saka i vesty bez zapínání. Můžete také opět volit oversize sako nebo vestu, která se zapíná až těsně pod pasem. Řekněte “NE” hrubým a oversize svetrům.
Kalhoty a sukně
Zapomeňte na kalhoty a sukně s vysokým pasem. Cílem je vrchní část těla prodloužit a ne ji zkrátit.

Módní dámské Doplňky

Nenoste široké pásky, dejte přednost užším páskům. Ukažte vaše krásné štíhlé zápěstí, které ozdobíte módním náramkem. Náhrdelníky by ideálně měly kopírovat váš výstřih a měly by být krátké. Ženy s velkým poprsím by měly nosit kratší a ne příliš jemné náhrdelníky. Kabelky vybírejte střední velikosti

Látky a vzory na horní části těla

V jednoduchosti je krása. Pokud máte velká prsa rozhodně nedoporučuji zdobit vrchní část oblečení volánky nebo různými velkými potisky. Co se týká materiálů, vyhýbejte se v horní části sametu, manšestru, saténu a všemu lesklému.

Na závěr

Noste svá velká prsa s hrdostí. Přeji vám šťastnou ruku v nákupech a když si nebudete vědět rady, jsem tu pro vás.Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.