Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Nejlepší letní šaty pro velká prsa

Letní šaty pro velká prsa

Velká prsa trápí mnoho žen hlavně při výběru letních šatů. Problém s velkými prsy mají především mladé dívky. Koupit letní šaty pro ženy, které mají velká prsa není fakt jednoduché. Záleží také na tom, zda je žena vysoká, malá, má štíhlý pas, trochu bříško nebo je celkově silnější. Mohu vám říci, že jsem poslední měsíc měla 5 klientek, které měly velká prsa, ale každá úplně s jinou postavou a dost jsem se při výběru letních šatů zapotila. A to si myslím, že už nějaké ty zkušenosti mám.

Základní tipy při výběru letních šatů pro ženy s velkými prsy

1/ Správné spodní prádlo – připlaťte si a kupte si opravdu dobrou podprsenku.
2/ Vhodný materiál letních šatů – Vybírejte lehce splývavé a vzdušné látky
3/ Nejlepší výstřih pro letní šaty je mírně do „V“, ale záleží také na tom, jak máte široká ramena. Hlavně se vyhněte výstřihu těsně ke krku
4/ Tajná zbraň – V letních šatech s 3/4 rukávy budou vaše prsa budou vypadat menší. Nenoste rukávy, které končí u vašich prsou.
5/ Pokud jste drobná, vybírejte letní šaty, které zvýrazňují pas
6/ dejte přednost letním šatům s jednoduchým vzorem
7/ Vyzkoušejte letní šaty se střihem do „A“ nebo tzv. zavinovací
8/ Chcete-li své přednosti zvýraznit, klidně zvolte u letních šatů hlubší výstřih, ale pohlídejte si délku letních šatů, ať nejsou příliš krátké. Působila byste vulgárně.
9/ Vyhněte se u letních šatů tenkým ramínkům. Vaše velká prsa potřebují podporu a z úzkých ramínek by vám podprsenky z letních šatů koukaly
10/ Na volánky a ostatní výrazné zdobení v oblasti prsou zapomeňte

Nestyďte se za svá velká prsa

Noste své letní šaty s výstřihem s hrdostí. Víte kolik žen s malými prsy vám závidí? Pokud si nejste jisté svým výběrem letních šatů, tak je můžeme jít vybrat spolu. Hlavně se objednejte včas, abych jako osobní stylista měla volný termín.
Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *