Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU PODPRSENKU POD KAŽDÝ TIP OUTFITU?

Spodní prádlo je jedna z nejdůležitějších věcí, abyste ve vašem oblečení působila vždy elegantně. K čemu vám budou krásné drahé šaty, když vám z nich polezou ramínka od podprsenky (a nedej bože ještě k tomu gelová)? Na gelová ramínka prosím jednou provždy zapomeňte. Když se vám náhodou stane, že máte podprsenku, která vám z oblečení vykukuje, tak ji přiznejte. Samozřejmě musí být krajková a musí být poznat, že je to záměr a chcete, aby byla vidět. Nebojte se kombinací materiálů. Například krajková podprsenka, která vykukuje z obyčejného nátělníku, vypadá super.

Pro každodenní nošení byste měly vlastnit podprsenku, která je hladká a bez veškerých ozdob a nebude pod tričkem vidět. Tato T-shirt podprsenka má obvykle kostice. Je to základní kousek a měly byste vlastnit dvě. Jednu v bílé a jednu v tělové barvě. Naleznete je třeba zde.

Pod šaty bez ramínek patří určitě podprsenka bez ramínek nebo samolepící podprsenka, která má košíčky zevnitř potažené speciálním lepicím materiálem. Ten přilne na tělo a po zahřátí na vaši teplotu nikdo nepozná rozdíl mezi skutečnými tvary prsou a tvary vyrobenými pomocí této podprsenky. Už můžete odhalit svá záda a nebát se, že vám někde něco vykoukne. Doporučuji také koupit minimálně 1 multifunkční podprsenka, která má různé možnosti použití ramínek. Můžete si zvolit, zda ji zapnete okolo krku nebo třeba jen na jedno rameno.

Dobrou vychytávkou je také držák ramínek. Jeho pomocí přitáhnete na zádech ramínka těsně k sobě,čímž vznikne kříž. Ideální je pod tzv. boxer tílka a ramínka vám už nevykouknou. Pod průsvitné topy s velkými výstřihy je nejlepší, když použijete pouze nálepky na bradavky

 

Sdílejte

4 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *