Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Letní outfit pro každý typ postavy

Nejlepší letní outfit pro každý typ postavu

Ráda bych vám ulehčila výběr letního oblečení, tak jsem sestavila pro každý typ postavy ten nejlepší letní outfit. Věřte mi, vím s jakými problémy se potýkáte. V hlavě jste si vysnila šaty, které chcete. Po první hodině marného bloumání po obchodech zuříte, protože se ve spoustě toho oblečení ztrácíte. Když konečně něco na sebe obléknete, (většinou je to něco úplně jiného než jste chtěla) máte pocit, že v oblečení vypadáte hrozně. Ha, konečně jste narazila na šaty, kalhoty, sukni…., která se vám líbí a i vám sluší. No jo, ale co k tomu. Jaké boty, doplňky, kabelku….. se hodí k vybranému oblečení? Začne další maratón po obchodech. V závěru hledání oblečení a doplňků jste již tak unavená, že to vzdáte.
Jak vybrat nejlepší letní outfit pro každý typ postavy

Základem je samozřejmě znát svůj typ postavy, jaké jsou klady a zápory vaší postavy. Jste malá, vysoká, hubená, silnější, máte větší břicho, velká prsa, větší zadek, silná stehna……. Pokud si nejste jistá, jaký typ postavy máte, napište nebo zavolejte a vytvoříme tzv. manuál stylingu a vaše problémy s nakupováním jednou pro vždy odstraníme. Vybrala jsem pro vás letní módní outfity podle základních typů postavy. Takže nemusíte přemýšlet, stačí nakoupit a máte komplet outfit pro vaši postavu.
Letní outfit pro větší břicho, ale krásné nohy a hezký výstřih

Vyhněte se sukni a pořiďte si raději šaty
Letní oděv pro silnější stehna, ale krásný štíhlý pas

Širší sukně s krásným páskem a halenka nebo tričko s lodičkovým výstřihem je pro vás to pravé. Pokud můžete nosit podpatky, tak si určitě vyberte pantofle nebo sandálky na podpatku.
Letní outfit pro velká prsa

Ať už si oblečete kalhoty, sukni nebo šaty, definujte svůj pas. Pokud nezvýrazníte svůj pas, budete vypadat mnohem silněji. Vyzkoušejte zavinovací šaty nebo overal a určitě ze splývavého materiálu. Pokud nemáte zadeček jak dva kmínky, je dobré doplnit overal vestou bez rukávů. K overalu jsem vybrala šněrovací sandálky. Pro změnu vzhledu můžete zastrčit nohavice od overalu pod šněrování.
Letní oblečení pro opravdové ženy s křivkami

Jo, máte všechno jak má být. Máte prsa i boky a vytvarovaný pas. Paráda! Nejlépe na vás bude vypadat sukně lehce do „A“ nebo kalhoty, které se ke kotníkům rozšiřují. Vezměte si k nim podpatky, ať vaše nohy vypadají delší. Bílá je barva léta! Když budete mít krásnou podprsenku, co si vzít sako na nahé tělo?
Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *