Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Tipy a triky pro letní midi šaty

Letní midi šaty 2020

Letní šaty – jednoduché, stylové a vzdušné letní midi šaty jsou ideálním kouskem. Pokud hledáte nějaké oblečení, co na sebe rychle hodíte a přesto budete vypadat celý den elegantně, jsou to právě letní midi šaty. Sníte o oblečení u kterého nemusíte přemýšlet o kombinacích? Jsou to šaty. Pokud hledáte oblečení ve které budete vypadat elegantně – ráno na schůzce, odpoledne na procházce a večer na večeři. Jsou to vzdušné, vlající a nežehlící letní šaty. Přes den k letním midi šatům vezmete lodičky nebo sandálky, odpoledne na procházku k midi šatům obujete tenisky a pořád budete elegantní.
Vzhledem ke zajímavým vzorům nepotřebují letní midi šaty žádné další doplňky. jednoduše k midi šatům vezměte elegantní psaníčko a když chcete, můžete ještě přihodit velké kruhové náušnice.

Vybírat můžete z jemných květinových vzorů, abstraktních nebo jiných odvážných vzorů.

Jaká délka midi šatů je pro mě ta správná?

letní midi šaty jsou skvělé, že nám zakryjí kolena. Co si budeme nalhávat. Skoro nikdo nemá hezká kolena. Další plus: Není vidět celulitida na našich stehnech. (Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkla). Správná délka midi šatů je okolo lýtka. Pokud máte silnější lýtka, dejte si pozor, ať vaše midi šaty končí až pod nejsilnější částí lýtka.

Jaké boty jsou k letním midi šatům nejlepší?

Jestli jste mrně jako já, tak pokud nechcete vypadat jako ustřižené kecky, potřebujete podpatky. Vy ostatní dámy, si můžete k midi šatům dovolit jaké boty chcete – žabky, sandálky, lodičky i tenisky.

Výběr midi šatů podle postavy

Letní šaty pro mrňata

Nejen, že potřebujete k midi šatům podpatky, ale určitě zvýrazněte pas ve vaší nejštíhlejší části. Prodlouží vás i asymetrické midi šaty. Pokud jste i hodně štíhlá, vyberte midi šaty s úzkou sukní. Opticky vás prodlouží.
Midi šaty pro dámy se širšími boky a větším zadečkem

Spodní část letních šatů by měla být v tlumených barvách a klidně se vzorem. Áčkový střih je pro vás nejlepší. Přečtěte si:šaty pro větší boky

Letní midi šaty pro dámy s bříškem

Jednoduché rovné letní šaty nebo empírový střih, zavinovací šaty, jemný tvar do „A“. Podívejte se na článek Jak maskovat bříško
Letní midi šaty pro velká prsa

Hlavně ne midi šaty s kulatým výstřihem. Všeobecně je nejlepší véčkový nebo čtvercový výstřih. Výrazné vzory volte do spodní části midi šatů. Nezapomínejte na zdůraznění pasu. Podívejte se: Nejlepší šaty pro velká prsa.

letní midi šaty
midi šaty

Pokud chcete poradit s dalším výběrem, volejte, pište. To víte, nemohu vám všechno vypsat. To by pak nebyl článek, ale kniha. Těším se na vás.

RenataSdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *