Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak se oblékat, když máte tlustá stehna

Jak se oblékat, když máte tlustá stehna

Je mnoho žen, které mají problém jak se oblékat, když mají tlustá stehna a nemají dlouhé štíhlé nohy supermodelek. V prvé řadě bych vás chtěla upozornit, že tak mnoho žen, jak si myslíte, které mají dlouhé štíhlé nohy opravdu není. To mi můžete věřit, protože mezi mými klientkami, kterých jsem oblékla už asi 1 000, bych je spočítala na prstech jedné ruky. Nevěřte těm upraveným obrázkům na instagramu a faceboku!

Každou ženu trápí na své postavě něco jiného – velká prsa, malá prsa, špeky na břiše, tlusté kotníky, velký zadek, madla lásky, krátké nohy a já nevím, co ještě (tedy vím, ale to bychom tu byly dlouho).

Tip č. 1 – Zaměřte se a zvýrazněte část těla, která se vám líbí a na tuto část těla se snažte přitáhnout pozornost! Kdo by se zabýval vašima tlustýma nohama, když ukážete nádherný výstřih? Všichni vám budou koukat na prsa a tlustých nohou si nikdo ani nevšimne.

Máte tlustá stehna? Zaměřte se na horní polovinu těla

Existuje nespočet způsobů, jak upozornit na horní polovinu postavy. Můžete si hrát s barvami, ozdobit výstřih zajímavou bižuterií nebo šátkem. Halenky jsem vybrala ve větších velikostech.
Všeobecné tipy, jak se oblékat, když máte tlustá stehna

Záleží samozřejmě na tom, jaká je celkově vaše postava. Zda jste vysoká, mrňavá,  a zda jsou vaše silná stehna svalnatá nebo povislá a ještě je plno dalších aspektů, které je třeba vzít v úvahu. Nicméně existuje pár všeobecných tipů, jak se oblékat, když máte tlustá stehna. jen tak mezi námi děvčaty: Jsou vaše stehna opravdu tlustá? Není jen nějaký váš komplex? Pamatuji si totiž, když jsem vážila ani ne 50kg i s postelí a trpěla jsem komplexem, že mám tlusté nohy a velký zadek. No chápete to? Co bych dnes za to dala, mít takovou postavu jako tenkrát. Byla jsem úplně blbá.

Tip č. 2 – Snažte se vaše nohy i vaši postavu prodloužit všemi možnými fígly. Co je delší a vyšší, to vypadá štíhleji.

Tip č. 3 – Velmi pečlivě vybírejte materiál ze kterého je oblečení vyrobeno. Vyvarujte se lepivého oblečení a místo toho volte měkké, splývavé tkaniny.

Tip č. 4 – Noste sukni, punčocháče a boty v jedné barvě nebo tón v tónu. To samé platí u kalhot a bot.

Nejlepší sukně a šaty pro tlustá stehna

Nejlepší délka sukně je okolo kolen. Sukně nebo šaty by neměly vaše stehna obepínat, ale hezky vlát. Střih do „A“ je super. Vyzkoušejte také maxi sukně nebo maxi šaty s bočním rozparkem. Proč boční rozparek? Prodlouží vaše nohy a ještě k tomu je sexy. Opět vybírám i větší velikosti.
Nejlepší kalhoty pro tlustá stehna

Kalhoty jsou ideální pro skrytí nejen tlustých stehen, ali silných kotníků.  Nejlepší sázka je na jednobarevné tmavé kalhoty.  Bootcut, zvonáče, širší kalhoty nebo rovné kalhoty s puky  vám pomohou, aby vaše nohy vypadaly štíhlejší.  Vyhněte se kalhotám tzv. skinny. Pokud máte i silná lýtka a kotníky nenoste ani capri a zkrácené kalhoty. Pokud se nevyznáte v názvosloví kalhot.
Jaké nosit boty, když máte tlustá stehna

Asi vám neřeknu nic nového, že vám pomohou podpatky. Nevybírejte ale jehly. Kontrast mezi subtilními podpatky a silnými stehny by byl příliš velký. Dejte přednost silnějším podpatkům. Vyhněte se páskům okolo kotníku.

Uff. To jsem se nějak moc rozepsala. No, když tak brnkněte a něco s těma nohama uděláme.

 Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *