Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak vypadat vyšší a štíhlejší

Jak se obléknout, abyste vypadala vyšší a štíhlejší

Vyšší a štíhlejší je sen mnoha žen (včetně mého). Neříkám, že se musíte oblékat tak, abyste vypadaly vyšší a štíhlejší, ale spousta žen se mě ptá nejen na to, jak se oblékat, když máte velká prsa, jak maskovat větší bříško, ale i jak se oblékat, abychom vypadaly vyšší a štíhlejší. Tak jsem se rozhodla poskytnout vám pár tipů, jak na to.
Pokud se chceme oblékat, abychom vypadaly štíhleji, neznamená to, že jsme nespokojené se svojí postavou. Zkrátka chceme některé dny vypadat vysoké a štíhlé. Oblečení je skvělý nástroj, jak toho dosáhnout.

Vybíráme boty, abyste vypadala vyšší a štíhlejší

Samozřejmě první, co vás napadne a je nad slunce jasnější, je nosit podpatky. Boty na podpatku lehce do špičky ve stejné barvě punčoch nebo kalhot. Nemusíte mít boty na jehlovém vysokém podpatku. Každý cm dobrý. Stačí i podpatek vysoký 2cm. Nenoste kozačky do půli lýtek, ale těsně pod kolena. Aby jste se cítila i na podpatcích v pohodlí, nezapomeňte na gelové vložky do bot.  Pokud jste v sukni na boso nebo máte na sobě úzké kalhoty nad kotník tak vybírejte boty v tělové barvě. Nechcete boty na podpatku? I nízké boty včetně tenisek vybírejte lehce do špičky.

Správné barevné kombinace

Vyhněte se od pasu dolů rozdílným barvám. Vybírejte barvy tón v tónu. Noste punčocháče, sukni a boty ve stejných nebo podobných barvách. Prodlužte svoji postavu tím, že noste boty ve stejné barvě jako kalhoty. Pro zvýraznění siluety přidejte pásek ve stejné barvě jako jsou šaty, sukně nebo kalhoty. Pásek ve stejné barvě oblečení dodá iluzi delších nohou.

Svislé detaily, abyste byla vyšší a štíhlejší

Přidejte do svého outfitu svislé detaily. Tím nemyslím jenom svislé proužky, ale svislé kapsy, zipy….. Přidejte také například šálu, jejíž konce necháte volně viset. Podívejte se i na svislé výrazné štepování.

Noste výstřihy

Nejlepší výstřih pro to, abyste vypadala vyšší a štíhlejší je výstřih do „V“. U košile nechte rozepnuté klidně i 2 knoflíčky. U košil a triček s dlouhým rukávem si vyhrňte rukávy. Halenky, košile, trička i topy zastrčte dovnitř do kalhot nebo sukně.

Kalhoty a sukně pro váš štíhlí vzhled

Podívejte se na sukně i kalhoty s vyšším pasem. Jaké je pro vás nejlepší délka sukně, tam, kde jsou vaše nohy nejštíhlejší. Vybírejte rovné kalhoty nebo kalhoty do zvonu nejlépe s puky, pod které se krásně schovají podpatky. K širším kalhotám upřednostněte krátkou bundu.

I doplňky vám přidají na výšce

Dlouhý náhrdelník vám prodlouží krk, visací náušnice, kabelka na delším řetízku.

No a ještě spousta dalších tipů, ale něco si nechám na příště.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *