Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Dámské klíčové trendy – podzim 2015

Podzimním materiálům dominuje  semiš, kůže,  kožešiny, samet a tvíd, který se hodně nosí v kombinaci s denimem. V barvách hraje prim šedá ( o tom jsem psala tady), bílá,  pastelové barvy, jasně modrá a černočervené kombinace. nebraňte se kostkám ani puntíkům a geometrickým tvarům. Co mě dostalo byly latexové kabáty a latexové kozačky nad kolena (to fakt nemusím).

Comeback slaví kalhotové kostýmy, roláky, hrubě pletené šaty. Na výsluní zůstává vojenský styl, cullotes (široké kalhoty pod kolena), třásně, pánský styl a oversized styl. Kalhoty se nosí široké i úzké jak dlouhé tak v 7/8 délce a také kalhoty do zvonu ve zkrácené délce (absolutně neslušivé). Společným znakem všech kalhot je hlavně vysoký pas. Co mi udělalo radost jsou sukně do „A“, které sluší všem. Jsou doplněné halenkami u krku s mašlí.

A jak tyto trendy převést do pracovního outfitu do kanceláře? Protože miluji pánský styl nakombinuji ho s něčím hodně holčičím.  Třeba halenka s mašlí a  kalhoty s vysokým pasem – áaach! Škoda, že nejsem vysoká. To bych volila ty kalhoty široké. Doplnit můžete pánskými botami nebo lodičkami na širším podpatku. Přehodíte pelerinu nebo nějakou chlupatinu a třeba čtvercovou kabelku ve stejné barvě jako je pelerína (to bude oříšek) a můžete vyrazit.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *