Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Nejlepší kabáty a bundy na podzim 2020

Podzim 2020 nejlepší kabáty a bundy

Jaké jsou nejlepší kabáty a bundy, které si koupit na podzim 2020? Kabát nebo bunda vám musí nejen slušet a dobře padnout, ale kabát i bunda vám musí být i příjemná na dotek. A nesmíme zapomenou, že kabát i bunda musí plnit funkci, kvůli které kabát nebo bundu koupíme. Ale to je asi jasné. Při nakupování bundy i kabátu je třeba mít na paměti jakou cestou se chcete vydat. Chcete elegantní kousek? Dáváte přednost nadčasové módě, anebo jdete s módou a chcete trendový kousek. Kabát ani bunda nejsou levné záležitosti, proto si je třeba koupi dražšího kabátu nebo bundy pořádně rozmyslet. Pokud si nejste jisté, kterou cestou jít, zainvestujte do nadčasové elegance a  módní trendovou bundu nebo kabát kupte trochu levnější. A proč? No, protože jak víme, módní trendy přicházejí a odcházejí, ale osobní styl zůstává.Nadčasové bundy na podzim 2020

Mezi nadčasové dámské bundy patří určitě kožená a džínová bunda. Obě bundy můžete nosit po celý rok. V létě hodíte koženou nebo džínovou bundu jenom přes ramena, na jaře a na podzim přes šaty, košili nebo svetr. A v zimě můžete koženou i džínovou bundu obléci pod kabát. 
Nadčasové kabáty na podzim 2020

Hlavní podzimní nadčasový kabát je samozřejmě trenčkot. Trenčkot by každá žena měla mít ve své skříni. Kupte si trenčkot trochu větší, ať se vám pod něj vejde pohodlně svetr nebo právě džínová nebo kožená bunda. Pro moderní  vzhled noste trenčkot s vyhrnutými rukávy. Druhým nadčasovým kabátem, který byste měly mít ve své skříni, je kabát v délce ke kolenům a ve velbloudí barvě, který vypadá velmi luxusně a elegantně.

Módní kabáty a bundy na podzim 2020

Pro vás, „Trendy dámy“ jsem vybrala  ty nejmódnější kabáty a bundy podzimu 2020.

Pokud netáhnete děti a nákupy, určitě si pořiďte pelerínu. Já osobně peleríny nebo ponča miluju, protože vypadají elegantně a schovají všechno, co nechceme, aby bylo vidět (třeba větší bříško).Pro vysoké ženy, pokud milují módní trendy, doporučuji maxikabáty. Menším ženám doporučuji se tomuto trendu vyhnout.

Chcete trenčkot, ale klasika vás nudí? Pořiďte si trenčkot nebo sako z koženého materiálu nebo  veganské kůže. Kůže je celkově velkým módním trendem na podzim 2020.
Rozklikněte si 2. kabát na obrázku a srolujte až dolů. Tento kabát můžete rozdělat na bundu, vestu a sukni. To mi připadá super!
Módní trend kožešinových kabátů pokračuje. Pokud jste si ho ještě nekoupily, tak do toho. Nejlepší bundy a kabáty na podzim 2020. Doporučuji kratší verzi, protože fakt je ten, že kožešinový kabát přidává na objemu. Můžete si také koupit kabát, který je kožešinou pouze lemován, ale není to ono chundelaté a měkoučké. Chlupatá krátká bunda vypadá také výborně.

Chcete-li zůstat trendy, nesmí vám v šatníku chybět prošívaná bunda nebo kabát (puffer) a klidně hóóódně nafouklý. Nejlepší bundy a kabáty na podzim 2020.
Stále pokračuje módní trend kabátů županového střihu s vázačkou, který vypadá nejlépe na ženách se štíhlým pasem. Pokud chcete jít v trendy barvách, tak červený je ten nejlepší. 

Tak co? kterou cestou se vydáte, nadčasovou elegancí nebo módní? Dejte mi vědět do komentářů:)

Díky a nedejte se zpanikařit koronavirem, ale buďte na sebe opatrní.Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *