Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

6 tipů na jednoduché, ale stylové oblékání

Tipy na jednoduché, ale stylové oblékání

Toužíte se naučit, jak se oblékat jednoduše, ale stylově? Pokud váš šatník praská ve švech, ale nemáte nikdy co na sebe, možná je čas na pár tipů na stylové a jednoduché oblékání. Mnoho z nás má skříně narvané oblečením, ale stejně nosíme jen pár vybraných věcí. Důležité je poznat svůj osobní styl a zajistit, abyste v šatníku měly oblečení, které se dá vzájemně lehce kombinovat.

Základní kroky k jednoduchému a stylovému oblékání

Ze začátku vám dá trochu práce zjistit, jak se oblékat jednoduše, ale stylově. Ale postupně zjistíte výhody tohoto stylu oblékání. Těmito kroky budeme maximalizovat základy šatníku. Módní trendy kousky určitě přidávejte, ale zbavte se oblečení, které nenosíte, nesluší vám, nebo je nemáte rády.

1/ Kvalita má přednost před kvantitou

U jednoduchého, ale stylového oblékání mají přednost kvalitní věci vyrobené z přírodních tkanin. To je investice, která se vyplatí a je to dobrá sázka na oblečení s delší životností. Platí to hlavně pro věci, které nosíte často jako jsou třeba kabáty nebo obuv. Určitě začleňte do svého šatníku velbloudí kabát klasického střihu a trenčkot. Nešetřete na nich. Budete je nosit několik let. Jsou nadčasové a hodí se ke všemu. Ten, co je pod textem je dokonce kožený. To samé platí o klasických kotníkových kožených botách v neutrální barvě, bílé košili nebo kožené bundě.

2/ Jednoduché, ale stylové oblékání – Vytvořte si uniformu

Výhoda uniformy je v tom, že víte, že vám bude slušet, všechno bude ladit a vy jste oblečená v rekordním čase. Prvním krokem je poznat tvar svého těla, styl osobnosti a životní styl.

3/ Využijte sílu doplňků

Nikdy nepodceňujte sílu doplňků, které ukáží vaši osobnost. I jednoduché oblečení bude díky doplňkům vždy vypadat stylově a výjimečně. Obyčejné bílé tričko bude díky výraznému náhrdelníku mnohem zajímavější

4/ Jednoduché, ale stylové oblékání – Zjednodušení šatníku

Pochopení toho, jak se oblékat jednoduše, ale stylově, začíná nákupem. Nekupujte něco jen pro jednu příležitost. Pokud se zaměříte na nákup základního oblečení, bude mnohem snazší, pomocí doplňků a stylingu outfit obměnit. Nedejte se zlákat slevou na jakékoliv oblečení, které nepotřebujete a které vám nesedí, nebo se v něm necítíte dobře. Nezapomeňte, že zjednodušení šatníku by mělo fungovat systémem jeden dovnitř, jeden ven.

5/ Klasické boty

Investujte do kvalitních základních klasických bot včetně tenisek, kotníkových bot, kozaček, lodiček a sandálů.

6/ Nezapomínejte na vlasy a make up

Tečku za vzhledem stylové ženy je jemný make up a upravené vlasy. Veřte mi, upravená se budete cítit lépe a s úsměvem na tváři zahájíte nový den.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *