Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Stylové vánoční malé dárky pro ženy

Stylové vánoční malé dárky pro ženy

Přináším vám tipy na stylové vánoční malé dárky pro ženy. Protože jestli jste na tom jako já, že máte spoustu kamarádek, kterým rádi (i muži mají kamarádky) děláte radost, chcete jim koupit dárky, ale nechcete přitom přijít tzv. na buben. Vybrat stylové dárky pro ženy není  zase tak nic těžkého. A pokud je to pro vás těžké, máte mne a já vám ráda stylový dárek pro vaši ženu, maminku, kamarádku, přítelkyni pomohu vybrat. Každý z nás nemá tolik peněz, aby mohl kupovat svým drahým stylové vánoční dárky za desetitisíce. Proto vám přináším tipy na levnější vánoční stylové dárky, kterými ale určitě uděláte svým ženám a dívkám v okolí radost. No a protože jsem módní a osobní stylista, budou vánoční dárky trendy.

Tipy na stylové vánoční dárky-ozdoby do vlasů

Velmi trendy jsou různé výrazné sponky, šátky a čelenky do vlasů. Klobouky nekupujte. Jsou sice trendy, ale nemuseli byste se trefit vkusem a velikostí.

stylové vánoční malé dárky, spona
stylové vánoční malé dárky
čelenka do vlasů, stylové vánoční malé dárky
Tipy na stylové vánoční malé dárky-šperky

Každé ženě uděláte radost s drobným šperkem, ať už je to náhrdelník, náramek nebo náušnice. Můžete své kamarádce koupit i náhrdelník nebo náramek s jejím jménem, nebo její jméno nechat na šperk vyrýt.  Moderní jsou vrstvené náramky i náhrdelníky nebo přívěšky s mincemi. Už dávno neplatí, že nemůžete míchat stříbro a zlato.
Tipy na stylové vánoční dárky-oblečení

Kupovat oblečení jako vánoční dárek, je vždy trochu riskantní, abyste se trefili s velikostí. Já vám ale poradím takové vánoční dárky, se kterými se určitě trefíte nejen do velikosti, ale i do vkusu.

velký šátek, stylové vánoční malé dárky
stylové vánoční malé dárky
stylové vánoční malé dárky
Tipy na stylové vánoční dárky-kosmetika

Vybrala jsem kosmetiku se kterou se nemůžete mýlit. Paletka očních stínů je neutrální a bude slušet každé ženě.

URBAN DECAY - Naked Basics 2 - Paletka očních stínů
Nuxe Multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse (Multi-Purpose Dry Oil) 100 ml s rozprašovačem
WINKY LUX - Rainbow Balm - Balzám na rty
stylové vánoční malé dárky, Kosmetický organizér Wenko Femme

 

Tipy na stylové malé vánoční dárky-ostatní

Co takhle věnovat své kamarádce předplatné na módní časopis, do kosmetického salónu, na manikuru, do kadeřnictví nebo jí kupte Vánoční dárkový poukaz na osobního stylistu.

Tak doufám, že jsem vám trochu poradila a kdybyste si nevěděli rady, tak klidně zavolejte nebo napište  a zkusíme něco vymyslet.Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *