Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoční dárky pro ženy i muže

Bělení zubů

Tipy na vánoční dárky pro ženy i muže

Ještě stále nevíte, jakým nejlepším vánočním dárkem překvapit své blízké? Přináším vám pár ověřených tipů a tentokrát nejen na módní vánoční dárky (článek o těchto vánočních dárkách naleznete na www.Magazin-Moda.cz), ale i tipy na další vánoční dárky, které udělají radost. První 3 vánoční dárky o které se s vámi podělím, doporučuji z vlastní zkušenosti. Všechny 3 dárky už mám doma. Tedy jeden je ještě na cestě. 1 z těchto vánočních dárků je určen pro mého muže (ten můj blog nečte, takže není riziko, že vánoční dárek prozradím). Ten druhý mám pro svoji kamarádku, velkou milovnici vín (úplně vidím, jak moje kamarádky čtou tenhle článek a chtěly by vědět, pro kterou z nich je. Ha Ha. Neřeknu, neřeknu). No a ten třetí mám pro moji maminku.

Tak jdeme na to:

Vánoční dárky – Sestavení rodokmenu

Můj muž miluje kromě vína, všechno, co se týká historie, ale hlavně Keltů. Hrozně by chtěl být potomkem Keltů. Protože jsem velmi nedůvěřivá, tak jsem se pro jistotu obrátila na moji kamarádku Martinu, která se věnuje zpracování rodokmenů a dělá to s opravdovým nadšením. Klidně Martině zavolejte a zeptejte se na podrobnosti. Takže můj muž obdrží pod vánoční stromeček certifikát, který prokáže pravdu, zda je Kelt nebo ne. Průšvih bude, jestli se zistí, že můj muž žádné Keltské předky nemá.

Vánoční dárek – kvalitní moravská vína

Pokud chcete překvapit svoje blízké opravdu kvalitním moravským vínem, tak mohu doporučit Vinařství Nešetřil. Najdete zde vína vyráběná v nerezových tancích, ale také v dubových a akátových sudech a dokonce i v gruzínských hliněných amforách zvaných kvevri. Víno dle vašeho výběru vám dopraví  až domů. A když budete mít štěstí, přiveze vám ho sám majitel vinařství, kterého se ohledně vín můžete zeptat na cokoliv a určitě očekávejte odborný výklad. Nejste si jistí, které víno je pro vaše blízké nejvhodnější? Tak zavolejte  nebo napište panu majiteli a nechte si vystavit dárkový poukaz. A to nejlepší? Pro čtenáře mého blogu osobní stylista je domluvena speciální sleva 20%.  Při objednávce na e-shopu vinařství vložte kód: Benice 20 a sleva 20% je vaše.

Víno jako vánoční dárek
Kvalitní víno, vánoční dárek
Víno kvalita z moravy dárek na vánoce

Vánoční dárky – čokoláda

Ano, to je dárek pro moji maminku, která miluje čokoládu. A protože ji nechci cpát žádnými náhražkami, nechám udělat vánoční balíček z ručně vyrobených čokoládových tabulek, které jsou vyráběny  z nejkvalitnějších čokolád na světě. Ano, slevu dostanete i na čokoláda Čoko při nákupu balíčku 4 tabulek čokolády.

čokoláda vánoce a dárek
Čokoláda jako vánoční dárek
Vánoční dárek

Vánoční dárky-voucher na osobního stylistu

Jako vánoční dárek můžete i koupit dárkový poukaz osobního stylisty, který platí po dobu 12 měsíců od data prodeje. Můžete si vybrat z různých služeb, které jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií a jsou pro vás připraveny i zajímavé balíčky, jako je např. celková proměna ženy nebo muže nebo konzultace a ukázka líčení. Klidně zavolejte a společně vybereme, co je pro vaše blízké nejvíce vhodné.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *