Osobní módní stylista

PROMĚNA ŽENY nebo muže

Proměna od hlavy až k patě.

Nejprve se zeptejte sám/sama sebe:

Proč mě zajímá proměna? Ať je to z jakéhokoli důvodu – změna kariéry, získání lepší pozice, změna životního stylu, hledání nové partnera/partnerky – proměnu musíte chtít vy. Proměna musí být vaší osobní volbou. 

Proměna vám pomůže k většímu získání sebevědomí. Proměna vám pomůže vypadat lépe a cítit se lépe.

Toužíte opravdu po změně? Chcete novou image? Pak jste tu správně. Připravte se na proměnu.

 

Jak proces proměny stylingové proměny funguje?

Úvodní konzultace 

Cílem úvodní konzultace je porozumět vám – vaší osobnosti. Diskutujeme o vašem životním cíli, životním stylu a osobních preferencích. Je potřeba, abyste si uvědomil/a, kdo doopravdy jste a jak chcete, aby vás ostatní vnímali. Já jsem tu od toho, abych vám pomohla tohoto cíle dosáhnout.

Nastavení rozpočtu

Řekněme si na rovinu – taková proměna není levnou záležitostí a je potřeba si otevřeně říci, jaký máme rozpočet. Naším společným cílem není zruinovat vaše konto. Naším společným cílem je vypadat a cítit se skvěle v mezích vašich finančních možností.

Hodnocení šatníku + konzultace

Podíváme se detailně na váš šatník. Vezmeme do ruky a vyzkoušíme každý kousek vašeho oblečení. Zhodnotíme vaše oblečení, zda odpovídá vašemu stylu, zda je slušivý, moderní a zda splňuje náš cíl, který jsme si dali. Vytvoříme doplňující seznam oblečení, které potřebujete, abyste zlepšil/a svoji image. Ukáži vám, jak sestavit nové outfity ze stávajícího oblečení tak, aby vám vyhovovaly, byly moderní a lichotily vaší postavě.

Hodnocení Make-upu + kadeřník

Nejde o to, že vás nalíčím, ale já vám ukáži a naučím vás jednoduché denní a večerní líčení, které se hodí právě pro vás. Poskytnu vám různé rady a tipy, aby líčení pro vás bylo jednoduché. Naučím vás, jak mít perfektní make-up, který vám nezabere déle jak 15 minut. V rámci konzultace vám doporučím kadeřníka, kterého spolu navštívíme a vymyslíme účes, který vám bude slušet.

Nakupování

Vaše oblečení totiž hovoří o tom,  kdo jste a v jaké etapě se nacházíte. Nakupování není o tom, že nakoupíme haldu oblečení, které se vám sice líbí, ale nebudete je nosit. Nakupování není o tom, že vás budu nutit nakoupit značkové drahé oblečení. Nakupování je o koupi základních a strategických kousků, které vám pomohou vypadat lépe a stylověji. Cílem je nejen vypadat skvěle, ale cítit se jistější a to se nám spojenými silami jistě povede.

Cena:

V ceně není zahrnuto oblečení a doplňky, které koupíme. Počítám, že spolu strávíme cca 20 hodin. Cena za tuto službu v tomto rozsahu je 15 000,-.