Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Stylingové tipy na zajímavější outfit

Tipy a triky jak vylepšit váš outfit

Stylingové tipy od profesionálního módního stylisty z Prahy. Existuje spousty stylingových tipů a o některé tyto tipy, jak vylepšit svůj outfit se s vámi teď podělím. Také se vám stává, že stojíte před zrcadlem a říkáte si: „Ten outfit potřebuje nějak vylepšit, ale jak? Co udělat, aby moje oblečení vypadalo zajímavěji?“

První a hlavní zásadou je, že abyste vypadala dobře, musíte se především v oblečení dobře cítit. Pokud se v oblečení dobře necítíte, nenoste ho.

Některé stylingové tipy se vám budou líbit a s některými se třeba neztotožníte. Ale jak já vždycky říkám, vyzkoušejte to a uvidíte. Dámy, ženy a dívky, které oblékám zařadily stylingové tipy na zajímavější outfit tak z 90% . Je jeden módní tip, který zkouší jen mladší dívky. Ty starší se s tímto tipem nemohou smířit. Schválně, jestli uhádnete, který ze stylingových tipů to je. První 3, které to uhádnou mají ode mne 1 hodinu dle vlastního výběru zdarma. Nákupy, když budete chtít, si můžete schovat (pokud se vám nechce jít v této době do nákupáku) až bude po Koronáči, ale uspořádat vám šatník přijedu hned.
Tip č.1

Nyní jsou velmi trendy pletené vesty přes hlavu, ale když si oblečete vestu na košili, tak vám pod vestou dělají neplechu knoflíky. Mezi svetr (vestu) si oblékněte tílko, které obrysy knoflíků i záhyby na košili schová.
Tip č.2

Kombinujte elegantní outfity se sportovními botami a naopak. Vyzkoušejte k džínám lodičky a k elegantní sukni zase tenisky. Džíny, tričko a vysoké kotníčkové boty jsou zaručený recept na cool outfit.

4673679836

Tip č. 3

Až si příště obléknete svoji oblíbenou košili nebo svetřík, zastrčte přední část do kalhot nebo sukně. Košili nebo svetřík můžete i zavázat. nejen, že tímto tipem zdůrazníte vaše křivky, ale vrcholu přidáte i na zajímavosti.
Módní tip č. 4

Přidejte opasek. Je to nejjednodušší trik, jak vylepšit váš outfit a vyvážit opticky vaši postavu. Zkuste přidat pásek třeba přes rozepnutou vestu bez rukávů.

Tip č. 5

Přidejte šátek. Spoustu zajímavých tipů jak vázat šátek najdete na Pinterestu.

Tip č. 6

Ohrnujte. Ohrnujte nohavice u kalhot i rukávy u košile, svetru i saka. Chcete-li rukávy jenom vykasat, tak aby vám nepadaly, vykasané rukávy zafixujte je obyčejnou gumičkou a rukáv přehrňte tak, aby gumička nebyla vidět.
Tip pro váš styling č. 5

Přidejte barvu do vašeho oblečení. Oživte svůj outfit barevnou kabelkou, barevnými botami nebo barevným opaskem.

Stylingový Tip č. 6

Nechte vykukovat ponožky z bot. Držte se tenkých ponožek, ale nebojte si hrát s barvou. Díky ponožkám vypadají elegantní sukně ležérněji.
Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *