Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Stylingové tipy pro každou postavu

tipy pro každou postavu od stylisty

Jako osobní módní stylista jsem pro vás stylingové tipy pro každou postavu a v každém věku.  Móda je nedílnou součástí životního stylu. Abyste si lépe rozuměly s módou a oblečením, přináším vám pár jednoduchých stylingových tipů, které vám pomohou vypadat a cítit se lépe.

Správná velikost

Vypadá to velmi jednoduše koupit si správnou velikost oblečení, ale neuvěříte, kolk žen a dívek denně potkávám, které mají evidnetně špatnou velikost oblečení. Důležité je, aby vám oblečení dobře sedělo a bylo tzv. fit. To znamená, že vám nesmí být velké, ale ani malé.

Pravidlo rovnováhy

  • Pokud máte na sobě volnou košili, zkuste kombinaci s úzkými kalhotami. Pokud máte na sobě široké kalhoty širokou sukni, kombinujte s přiléhavým vrškem. Ve vypasovaných úzkých kalhotách a úzkém tričku, nikdy nebudete vypadat stylově, i když třeba máte krásnou postavu a velikost 34
  • Máte krásné nohy a milujete mini? Už neukazujte výstřih. A to platí i obráceně. Když ukážete příliš mnoho ze svého těla, nikdy nebudete vypadat elegantně. 

Kombinace barev oblečení

Často se mě klientky ptají jaké barvy mohou mezi sebou kombinovat a musím říci, že plno z vás v tom opravdu tápe. Takže úplně nejjednodušší:

  • Kombinace tón v tónu. Nejen, že toto stylové oblečení vypadá mnohem luxusnější než je, ale budete vypadat štíhleji.
  • Všechny výrazné barvy můžete kombinovat s tzv. neutrální odstíny, jako je černá, šedá, bílá a béžová.
  • Vyberte si jednu barvu z vašeho vzorovaného oblečení a tu zopakujte
aboutyou sukně
kraťasy
Schovejte bříško, zvýrazněte pas

Zastrčte přední část trička nebo košile do přední části do kalhot. Pokud máte bříško, trochu tričko nebo košili podkasejte. Čáry máry – břicho je fuč!

Kontrastní materiály

Kombinujte materiály mezi sebou. Váš outfit dostane okamžitě jiný náboj. Krajková halenka vypadá výborně třeba v kombinaci s kůží nebo denimem. Saténové šaty kombinujte například s velkým huňatým svetrem. Tohle pravidlo dodržujte hlavně tehdy, když je váš outfit tón v tónu.

Tak jsem přesvědčená, že tyhle stylingové tipy zvládne každý i bez osobního stylisty.Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *