Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak se oblékat, když máte silné nohy?

Silné nohy, jak se oblékat.

Ze silných nohou si nic nedělejte! Držíte různé diety, cvičíte a vaše stehna a kotníky jsou stále silné? Silná stehna nebo silné kotníky trápí i spoustu štíhlých žen. Jaká jste se narodila, taková jste. Přirozený tvar nohou a kotníků nezměníte, ale přináším vám několik tipů, jak se obléknout, aby vaše nohy vypadaly štíhlejší. Nahoře na obrázku vidíte celý outfit.

1. tip
Je jasný a každá z vás ho zná. Jsou to podpatky. Ale záleží na tom, jaké podpatky. Pokud máte silné nohy a vezmete si jehlové podpatky, tak je to chyba. Kontrast tenkých podpatků a silných kotníků udělá to, že vaše nohy budou vypadat tlustší. Obecné pravidlo je, že čím silnější kotník, tím silnější podpatek. Silnější podpatek vyváží silnější kotník. Vyvarujte se plochých bot.

2. tip
Žádné vázání šňůrek od bot okolo kotníků nebo lýtek. Proč zbytečně upozorňovat na naše nedostatky, že? Kozačky si vybírejte v délce ke kolenům a ne do půli lýtek.

3. tip
Záleží také na tvaru boty. Kulatá špička je vaším nepřítelem. Vybírejte boty lehce do špičky. Tvar do špičky vaše nohy prodlouží a proto budou vypadat štíhlejší.

4. tip
Barvu punčoch vybírejte ve stejné barvě bot. Samozřejmě, že ideální punčochy jsou černé neprůhledné. Přidejte černou sukni a černé boty. Vyhněte se vzorovaným, krajkovým a lesklým punčochám. Pokud jste bez punčoch, dejte přednost botám v nude barvě.
5. tip
Nenoste sukně, které vaše stehna obepínají. Střih do „A“ nebo kolová sukně je pro vás lepší. Rozevláté a zvlněné okraje sukní odpoutají pozornost od silnějších lýtek. Tmavých jemnějších potisků na dolní části těla se bát nemusíte. Která délka sukně je pro vás nejvhodnější? Tenhle článek vám poradí jak vybrat správnou délku sukně

6. tip
Upoutejte pozornost na část těla se kterou jste spokojené. Výrazné vzory, potisky, barvy noste v horní polovině těla. Přidejte zajímavý náhrdelník nebo náušnice. Zvolte zajímavý výstřih. Máte krásné vlasy? Přidejte čelenku nebo sponky do vlasů, Teď na jaře jsou velmi trendy.

7. tip
Obloukem se vyhněte skinny džínám, legínám a všem kalhotám, která jsou úzká přes stehna. Volnější rovné kalhoty vám budou slušet více. Výborně také budete vypadat v širších kalhotách zvonové střihu.

8. tip
Vyhněte se lepivým, tlustým a přilnavým materiálům.

9. tip
Snažte se vyvážit postavu. Rozšířit ramena a pokud máte štíhlý pas, zvýrazněte jej.

Sukně

Tmavě modrá vzorovaná sukně Tommy Hilfiger
Sukn? Gant O2. Broderie Anglaise Skirt

Kalhoty

Arizona Strečové džíny, modré - D+K 76

Do outfitu

Desigual bílá dámská košile Cam Phokara - S
Answear - Bunda
Medicine - Náušnice Take Daily
Tally Weijl - Bunda


Sdílejte

2 comments

  1. Možná by bylo fajn, ke článku o silných nohách, dávat modelky, které ty nohy mají bopravdu silné a né tyhle dlouhonohý nítěnky, kterým sluší všechno. Ona i ta černá punčocha vypadá na té silné nože přecejen trochu jinak než na štíhlé nožce…. Rady super fotky hrůza…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *