Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Rouška jako módní doplněk

Stylová rouška jako módní doplněk

Když už musíme roušky na obličeji nosit, tak zkusme k rouškám přistupovat trochu pozitivně a nosit roušku jako módní hezký doplněk. Vím, že je to těžké a neznám nikoho ve svém okolí, kdo je šťastný, že může roušku nosit . Podívejte se na mě. Jak víte, nosím brýle, které se na sluníčku ztmavují, nechávám si růst vlasy, kterých mám hodně a  když si nasadím roušku, mohu jít klidně vyloupit banku i ve dne a nikdo mě nepozná. Takže až potkáte někoho, z koho jsou vidět jen vlasy, brýle a rouška, jo, to jsem já. Nošení roušky a brýlí má ale i své výhody. Nejsou mi vidět vrásky (tedy prodloužila bych tu masku ještě na krk) a ušetřím za rtěnky a make up.
Na jaře, jako všichni, jsem si roušku ušila z látky, která mě zbyla, když jsem vnukovi šila pytel do školky. Na roušce jsou traktůrky. No, nic módního, ale mám ji ráda, ale popravdě k mým outfitům vypadá tahle maska dost legračně a jako módní doplněk moc nevypadá. Pak jsem si koupila jednorázové roušky, které jsou praktické, ale nebaví mě.

Protože jsme zodpovědní a je povinnost roušky nosit, tak roušky nosíme. Ale proč by zodpovědnost a povinnost měla být nudná, ne?

Rouška jako módní doplněk ve stejném designu jako oblečení

Ušít si roušku ve stejném designu jako mám oblečení mě napadlo, když jsem si koupila kalhoty a musela jsem si je zkrátit. Zbylo mi dost látky (protože jsem mrně), tak jsem si řekla, že by rouška, která je stejná jako kalhoty, mohla vypadat dobře.

Pokud vám nezbyde tolik látky jako mě, tak roušku pouze olemujte látkou, která vám při zkracování kalhot (sukně) zbyla. Nebo zkombinujte vaše stylové roušku s čelenkou do vlasů nebo šátkem.

Stylové módní roušky s potiskem
Roušky pro děti s obrázkem

Rouška jako módní doplněk v podobném designu jako oblečení

Dnes už prodává roušky spousta firem, takže není složité si koupit roušku, která svým designem odpovídá vašim outfitům. Nejlepší je koupit si jednobarevnou roušku v takové barvě, kterou nejraději a nejčastěji ve svém outfitu nosíte. Barva nemusí být úplně stejná – tón v tónu bude vypadat zajímavěji.

Módní doplňky k rouškám

Ke stylovým rouškám se prodává v tuto dobu i mnoho módních doplňků.

Řetízek na roušku jako módní doplněk

Přidělat si můžete ke své roušce řetízek třeba i perlový, barevný, a nemusíte pak roušku schovávat do kapsy nebo do kabelky, ale necháte roušku viset na krku. (správná hygiena není u žádné varianty, ale asi je jedno, jestli roušku strčíte do kapsy nebo ji necháte viset na krku)
Sponka na roušku

Místo abyste zahákly gumičky od roušky za uši, použijte módní sponky do vlasů, kterými gumičky roušky připevníte ve vlasech.
Bonus = nebudou vám odstávat uši.

Pomalovaná nebo batikovaná rouška

Kupte si barvu na textil a můžete se vyřádit. Pomalovaná nebo popsaná rouška se může i vyvářet. Tip=zabavte malováním na roušku i děti.

—-Obsah sloupce—-
Nažehlovací dekorace

Nevím, zda nažehlovací dekorace přežije vyvářku. To vyzkoušejte. Pro jistotu bych je přišila.

Pár jednoduchých tipů a třeba nebudete z nošení roušky tolik otrávení. Roušku můžete barevně sladit s nejlepšími módními kabáty . Módní a stylové roušky pro dospělé také můžete koupit v eshopu Stylove-Rousky.cz (nepléct si se StyloveRousky.cz který nemá dobré hodnocení !!!)
Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *