Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Podzimní šatník 2022

Podzimní šatník-co by vám nemělo chybět

Zajímá vás, co by vám nemělo chybět ve vašem podzimním šatníku? Módní trendy podzimu jsou zajímavé a určitě bychom si nějaké módní trendy podzimu 2022 měly pořídit, ale nesmí vám chybět základy podzimního šatníku. Je snadné se nadchnout pro nové podzimní módní trendy, ale přemýšlejte o tom, zda vám budou slušet a pracujte také se svým stávajícím šatníkem. Není právě teď ten správný čas pořádně pročistit svůj šatník, abyste byly připraveny na novou sezónu?

Velbloudí odstíny ve vašem podzimním šatníku

Určitě by vám ve vašem podzimním šatníku neměl chybět velbloudí kabát. Ať obléknete tento kabát k šatům nebo džínům, vždy pozvedne váš outfit o level výše. A jaký střih kabátu je nejvhodnější po vaši postavu se můžete podívat tady.

Svetr ve velbloudím odstínu

Hodí se ke každé barvě oblečení ve vašem podzimním šatníku.

Boty ve velbloudím odstínu

Ať se rozhodnete pro lodičky, kotníkové boty nebo kozačky, neuděláte chybu. Určitě tuto barvu bot do vašeho podzimního šatníku zařaďte.

Kožené oblečení v podzimním šatníku

Kůže je elegantní stálicí módního stylu. Předpokládám, že koženou bundu již máte, takže co z kůže by ve vašem podzimní šatníku nemělo chybět?

Vyzkoušejte koženou košili, kterou noste zapnutou a zastrčte do kožených kalhot, nebo sukně. Běžným kouskem šatníku se staly kožené kalhoty, takže pokud je ještě nemáte, určitě si je kupte a nemusí být z pravé kůže. Velmi elegantní je kožený trenčkot v nadčasové siluetě.

Saka /blejzry/ v podzimním šatníku

Nadčasový blejzr je stylovým a všestranným doplňkem každého šatníku a vyplatí se do něho investovat. Při investování do kvalitního blejzru je důležité vzít v úvahu typ postavy. Ve dvouřadém saku budete skoro vždy vypadat silnější. Naopak jednořadé sako je lichotivější. Velmi trendy jsou jsou nadměrná saka s velkými rameny. Pokud jste štíhlá a vysoká, proč ne, ale určitě k takovému saku volte úzké šaty nebo úzké kalhoty.

Pleteniny v podzimním šatníku

Tato sezóna slaví velký návrat velkých pletených šátků, které se dají několikrát omotat okolo krku.

Svetr

Svetr je nedílnou důležitou součástí podzimního šatníku. Módní jsou oversized svetry. Vyzkoušejte váš oblíbený styl svetrů ve volnějším stylu.

Maxi úplet

Maxi úpletové šaty nebo sukně budou na podzim velmi módní. Abyste nevypadala jako v pytli, zdůrazněte pas zajímavým páskem.

Kožešinový kabát

Kožešinový kabát je v trendu již několik sezón. V kabátu z umělé kožešiny se budete cítit velmi dobře. Doplňte vaši podzimní skříň o barevný kabát z umělé kožešiny.

Tak co? Jdete si připravit podzimní šatník?

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *