Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

8 druhů džín, které vylepší váš šatník a jak je nosit

8 druhů džín, které vylepší váš šatník a jak je nosit

Zajímá vás, jakých 8 druhů džín, které vylepší váš šatník, potřebujete a jak a s čím je nosit? Džíny se staly základem šatníku a my teď vybereme takové druhy džínů, které se vám budou hodit pro každou příležitost, styl a postavu.

8 druhů džín, které si ukážeme jsou nadčasové. Těchto 8 druhů džín můžete zařadit do základů šatníku. Jde jen o to, naučit se různé druhy džínů správně stylovat a otevřou se vám nové obzory různých kombinací.

Druhy džínů

  • s vysokým pasem
  • slim fit
  • skinny
  • rovné
  • boot cut
  • flare-široké
  • Boy friends/girl friends
  • cargo-kapsáče

Do módy přichází každý rok různé styly džínů. Výběr džínových stylů otevírá vašemu šatníku mnohem více možností. Topy, které byste nosily s úzkými džíny se budou od těch, které byste nosily s širokými džíny.

Různé styly a barvy se hodí pro různé příležitosti. Do některého zaměstnání můžete chodit v tmavých nebo černých džínách, zatímco roztrhané džíny jsou ideální pro volný čas.

Pokud nevíte, kde začít, je vždy dobré nejprve zjistit, jaký je váš typ postavy. protože každý styl je pro různou postavu lichotivější.

8 druhů džín- džíny s vysokým pasem

Džíny s vysokým pasem mají pas, který sedí kolem nejmenší části vašeho přirozeného pasu, těsně nad pupíkem. Jsou skvělé pro ty z vás, které mají trochu bříško, nebo pro postavy, které potřebují vytvarovat pas. Nicméně sluší všem typům postav. Mohou být jakéhokoliv střihu a fungují prakticky s jakoukoliv obuví. Aby vaše nohy vypadly delší, noste k nim volný top nebo svetr a vepředu zastrčte.

8 druhů džín – skinny džíny

Džíny s velmi úzkými nohavicemi přes stehna i kotníky. Zvýrazní všechny chyby vaší postavy. Nejvíce sluší štíhlým ženám s rovnýma nohama. Pokud máte silnější kotníky, sáhněte raději po džínách slim nebo straight.

8 druhů džín – slim džíny

Džíny s úzkými nohavicemi, které jsou u kotníku širší než skinny. Vypadají dobře zastrčené do kotníkových bot nebo vysokých kozaček. Vyzkoušejte k nim oversized svetr, blejzr, volnou halenku nebo tričko.

Rovné džíny

Rovné džíny patří do základů šatníku. S příměsí 2-3% streče se jedná o nejpohodlnější a nejslušivější džíny pro každou postavu. V černé barvě a se sakem se hodí i do zaměstnání.

Džíny boot cut

Mírně zúžené v oblasti stehen a širší od kolena dolů. Jsou ideální pro dámy se širšími boky nebo větším zadečkem.  Musí být dostatečně dlouhé a s podpatky vám vykouzlí dlouhé nohy. Jednoduchou košili zastrčte do džín.

Flare-široké džíny

Určitě noste s vypasovaným vrškem, abyste vyvážily široké nohavice. Hodí se k nim i zkrácený top. Pokud jste menší postavy, vždy přidejte podpatky. Pokud je chcete doplnit sakem, je vhodnější vypasované nebo zkrácené sako.

Boyfriends/Girl friends džíny

Girlfriends džíny mají užší nohavice a lichotivější tvar. Hodí se pro ženy, která mají široká ramena a atletickou postavu. Jsou super pohodlné. Fungují s užšími topy.

Cargo džíny-kapsáče

Jsou jedním z klíčových módních trendů letošního jara a léta. Pokud nechcete široké nohavice, zvolte variantu slim fit. Dobře budou vypadat se zkráceným svetrem.

Vybraly jste si? Dejte mi vědět, které džíny milujete a které byste na sebe nikdy nevzaly.

Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *