Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak na nakupování oblečení online

Jak na nakupování oblečení online

Nakupovat oblečení online není úplně jednoduché, ale z druhé strany není zase tak složité. Obchody s oblečením, boty i doplňky jsou zavřené a spousta z nás se asi do obchodů nepohrne, ani když obchody s oblečením otevřou. Nakupování oblečení online je tedy více než relevantní. Začíná to vypadat, že jaro se blíží a spousta z nás nové sezónní oblečení potřebuje. Zkusím vám dát pár tipů, jak oblečení, boty a doplňky nakupovat online. Tak jdeme na to hezky krok za krokem. A kdybyste se náhodou nevyznaly v názvosloví kalhot
Uvidíte, že nakupování oblečení online se pro vás stane nakonec zábavou.

Krok 1 – správné měření při nakupování oblečení online

Bohužel nestačí znát jen svoji velikost, protože velikosti různých značek i obchodů se trochu liší. Například americké oblečení bývá většinou o něco větší. Z druhé strany značky oblečení, které jsou určeny pro mladé nebo asijské oblečení bývá zase menší.  Změřte nejen sebe, ale také své oblečení, které vám dobře padne. tabulku velikostí včetně převodu a jak se správně změřit jsem pro vás připravila v Magazínu móda – www.magazin-moda.cz (dejte heldat tabulka velikostí). Velikosti, které obvykle nosíte, si poznamenejte, abyste je měla vždy, když budete nakupovat, při ruce.

Krok 2 – správný materiál

Také se vám už stalo, že jste si v obchodě s oblečením něco zkoušely, ale musely jste oblečení ihned sundat, protože vám bylo nepříjemné?Nejjednodušší způsob, jak určit, který materiál je vám příjemný, je jít se podívat do své skříně a prozkoumat štítky na vašem oblečení.

Krok 3 – podmínky obchodu

Zjistěte si, jaké jsou podmínky  vrácení zboží. Není nic horšího, než když si myslíte, že máte na vrácení zboží 30 dní a po 3 týdnech zjistíte, že zboží se mělo vrátit do 14 dní. Zkontrolujte, zda vám při vracení zboží vrátí obchod peníze nebo jen kredity. Nezapomeňte se podívat na ceny dopravy a kdo platí dopravu v případě, že budete zboží vracet a kolik to je.

Krok 4 – přečtěte si recenze při nakupování oblečení online

Přečtěte si recenze nejen o obchodu, ale i o zboží. Mluvím o zákaznických recenzích. Nedávno jsem kupovala kalhoty pro klientku a v recenzích jsem si přečetla, že kalhoty jsou příliš krátké i pro výšku postavy 165 cm. Ještě, že jsem si recenzi přečetla.
Tipy

  • Užitečné je, když obchod prezentuje oblečení na postavě i s mírami. Získáte snadněji představu o tom jaká velikost by pro vás mohla být vhodná.
  • U ověřených internetových obchodů se nebojte investovat do doplňků, kabelek, hodinek nebo šperků. Co se týká oblečení a obuvi, tak buďte opatrnější. Například koupit online  kabát, aby vám opravdu seděl, není jednoduché.
  • V současné době nabízí mnoho kamenných obchodů online prodej. Pokud jste si něco v kamenném obchodě koupily, podívejte se na velikost a klidně nakupujte online.

 

Spousta obchodů teď nabízí také zajímavé slevy, tak jich využijme!
šaty Gant G1. Utility Mobile Dress
Mikina Gant O1. Flower Aop C-Neck Sweat
Svetr Gant O2. Wool Cashmere Cardigan
Tri?ko Gant O1. Pima Cotton Scoopneck T-Shirt

Tak doufám, že jsem vám pomohla a nezapomeňte, jsem tu pro vás, kdybyste cokoliv potřebovaly. Držte se a hlavně hodně zdraví.
Vaše RenataSdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *