Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Mám tlusté nohy. Jsou pro mě krátké sukně tabu?

Tlusté nohy, krátké sukně tabu

Máte pocit, že máte tlusté nohy a bojíte se nosit minisukně? Tak za prvé se podívejte do zrcadla, zda to není opravdu jen pocit, že máte tlusté nohy a nesrovnávejte se s modelkami, které mají nohy jako dráty do betonu. I když ale máte opravdu nožky trochu silnější, nejsou pro vás krátké sukně tabu. Takže vychytávky, aby vaše nohy i v minisukni vypadaly štíhlejší.
1/ Sukně vám musí končit vždy v nejužším místě vašich nohou – viz článek délka sukní https://www.stylista-osobni.cz/vybrat-spravnou-delku-sukne/
2/ Vyvarujte se tenoučkých podpatků a plochých bot, pokud máte na sobě minisukni. Tenké jehly ještě zdůrazní vaše silnější nohy a ploché boty vaše nohy neprodlouží a my potřebujeme nohy prodloužit, protože pak vypadají štíhlejší. Volte raději podpatky silnější, třeba čtvercové ve výšce 5 – 7 cm. Ideální jsou dámské boty v barvě punčoch nebo pokud jste na boso, tak v barvě nude. Tvar dámských bot by měl být lehce do špičky.
3/ Zapomeňte na všechny lesklé, krajkové a třpytivé dámské punčocháče. Černé jsou ta správná volba.
4/ Upozorněte na své silné stránky vaší postavy a zdůrazněte je různými módními doplňky k oblečení.
5/ Dejte trochu prostoru mezi sukní a vašimi stehny. Vyhněte se těsným obepínajícím minisukním. Nejlepší jsou pro vás kolové sukně, nebo minisukně, která má střih do „A“.
6/ pečlivě vybírejte látku, ze které je minisukně ušitá. Vyhněte se u minisukně vzorovaným, lesklým nebo těžkým materiálům a volte splývavý neprůhledný materiál
7/ Žádné zavazování ani módní ozdoby okolo kotníků vašich nohou
8/ Vaši postavu musíte vyvážit. Topy a halenky vybírejte s jemnými vycpávkami. Těmi rozšíříte opticky ramena ženy.a vaše stehna budou vypadat štíhlejší a v rovnováze s vaší celkovou postavou.
9/ Zvýrazněte pas. Sukně by měla začínat ve vaší nejštíhlejší části pasu.
10/ Vyzkoušejte asymetrickou sukni. Vaše nohy budou vypadat delší a stehna štíhlejší
černá sukně s kapsami VILA Rena
Tmavě modrá vzorovaná sukně Tommy Hilfiger
Answear - Sukn? Stripes Vibes
Broadway - Sukn?
Noisy May - Sukn?
Simple - Sukn?
Flashlights Sukn?


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *