Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Letní šortky pro ženy čtyřicet a více

Mohu obléci letní šortky když je mi čtyřicet?

Letní šortky si můžete obléci i ve čtyřiceti , v padesáti a dokonce i v šedesáti letech. A přitom můžete baštit kvalitní čokoládu. Záleží pouze na tom, jaké máte nohy a podle toho šortky na léto vybírat. Která žena by nechtěla mít nohy jako mají modelky v časopisech? Skutečnost je ale většinou jiná, že? Ale i pokud máte to štěstí, že máte dlouhé štíhlé nohy s pevnými stehny, tak je důležité umět šortky správně nastylovat.  Trendy přicházejí a odcházejí, ale letní šortky budou vždy základem léta. Tak si přečtěte jak na to a přitom si můžete dát čokoládu z internetového obchodu s čokoládou www.cokolada-CokO.cz – čokoláda, tabulky čokolády

Délka letních šortek

Délku šortek vybírejte nejen podle krásných nohou, ale i podle vaší výšky. Čím jste menší, tím mohou být vaše letní šortky kratší.  Pamatujete si na článek o lichotivé délce pro sukně? I při nošení kraťasů platí, že  nejkratší délka šortek by měla končit v místech tam, kde končí váš prostředníček, když stojíte když a máte volně spuštěné ruce podél těla. Pokud dáváte přednost eleganci, vybírejte šortky, které končí cca 3-5 cm nad koleny. Pokud máte pocit, že nechcete ukazovat vaše stehna, tak vyzkoušejte Bermudy. Dejte si pozor, aby vám letní šortky nebyly příliš těsné jak v pase, tak i přes stehna. Nechcete přece, když si sednete, aby se vám šortky zařízly do stehen a okolo pasu vyskočil muffin.

Trendy letních šortek

Mezi největší módní trendy v šortkách patří tzv cyklistické šortky, které se nosí s nadrozměrnými svetry, mikinami a dlouhými rozepnutými košilemi. Dlouhé šortky, které kdysi byly považovány za tabu, jsou nyní velmi elegantní. Je to typ šortek, které si se sakem můžete vzít klidně i do kanceláře. Pro sportovně založené dámy tu jsou letní šortky-kapsáče. Čím větší kapsy, tím lepší. Letní šortky s vysokým pasem vám krásně prodlouží nohy. Pokud chcete vypadat elegantně, sáhněte po materiálu jako je hedvábí, bavlna, len nebo jiné splývavé materiály. Samozřejmě nemůžeme zapomenou ani na džínové kraťasy. Ty jsou klasika.

Nezapomeňte, když nosíte letní šortky

Důležitá je hydratace nohou a samoopalovací přípravky. Nohy hned budou vypadat mnohem lépe. Nenoste kraťasy s punčochovými kalhoty. Dejte si pozor na správné spodní prádlo, které pod letními šortkami máte. Čím kratší máte šortky, tím nižší by měl být podpatek.

 

 

Pepe Jeans Mable šortky Modré


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *