Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jarní trendy a povánoční výprodeje

Povánoční výprodeje oblečení

Abyste v povánočních výprodejích nekupovaly věci, které budou na jaře 2017 out, je dobré vědět, co se bude nosit. Ve výprodejích se vyplatí koupit dražší nadčasové oblečení, které nevyjdou  hned tak z módy, ale je také dobré doplnit svůj šatník i pár trendy kousky. Oběhla jsem pár obchodních center a centrum Prahy, abych vám mohla říci, co kde mají a ušetřila váš čas. Protože se nosí a bude nosit vojenský styl a já už dlouho toužím po saku ve vojenském stylu, chtěla jsem si ho koupit. Pokud máte velikost „S“  a jste trochu extravagantní, můžete si ho koupit ve Stradivarius. Mě bylo „M“ malé. Kabát v tomto stylu mají v Zaře a v Lindexu.
Jako osobní módní stylista v Praze vám říkám: pokračovat budou také odhalená ramena, různé průstřihy, dlouhé zvonové rukávy, průhledné a síťové materiály.  Opět to jistí Zara. Hezkou halenku jsem objevila v Lindexu. Na jaře také všude budou vidět volánky. Super zlevněnou halenku (299,- zlevněná z 1 299,- no nekupte to!) v tomto stylu jsem našla v Mangu, kde koupíte i krásné šperky. Jinak mě Mango zklamalo zrovna tak jako Promod, Mohito i Reserved. Šněrování a pruhy uvidíte na jaře všude. Také jsou zpět minisukně. Tenhle trend 3 v 1 najdete v HM. Detailněji se jarním trendům budeme věnovat příště.

1/ Military jacket Stradivarius   2/ Kabát ve vojenském stylu Zara   3/ Síťová mikina Zara   4/ Halenka s volánem Mango   5/ Sukně se šněrováním HM   6/ Top se zvonovými rukávy Lindex

Na co hezkého jste ve výprodeji narazily vy? Podělíte se se mnou?Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *