Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak vypadat v plavkách štíhlejší – módní tipy

Módní tipy a jak vypadat v plavkách štíhlejší

No, hubeňoura z vás neudělám, ale pár nových módních tipů, jak vypadat štíhlejší v plavkách se najde. Myslíte, že lze vypadat v plavkách štíhlejší? Nevím jak vy, ale já se posledních 10 let v plavkách tedy neproducíruji. No jo, 10 let a 10 kilo nahoře. A víte, co úplně nenávidím? Zkoušení plavek v kabinkách. Nemáte také ten pocit, že v těch kabinkách vypadá člověk v plavkách ještě hůř? Nicméně po dlouhých letech zkušeností oblékání (včetně plavek) různých žen s různými velikostmi. Většinu triků a tipů jsem popsala vloni ve článku Plavky-jak v nich vypadat štíhleji

Módní trendy v plavkách, které vám vylepší postavu

Jedním z módních trendů, který můžeme využít pro naši postavu jsou vrchní díly plavek s dlouhými rukávy, které využijí dámy, které potřebují zakrýt paže. Pokud chcete zakrýt paže, ale máte hezké bříško, kupte si jako vrchní díl plavek tzv. cropp top – zkrácený vrchní díl plavek. Velkým módní trendem je návrat plavek tzv. Tankiny a další módní letní návrat slaví pantofle a žabky na platformě, které vám krásně prodlouží nohy.
Módní trend v plavkách, který pokračuje a výborně funguje k zakrytí bříška, jsou plavkové kalhotky se zvýšeným pasem. Chcete opticky prodloužit vaše  nohy? Vysoko vystřižený spodní díl plavek vám nohy prodlouží do nebeské výšky. Ukažte váš štíhlý pas a kupte si plavky v celku s módním páskem. Plavky s páskem jsou vůbec jedním z největších trendů v  plavkách na léto 2020. Opticky korigovat postavu v plavkách můžete také módním řasením na plavkách, které při správném výběru řasení vám kila ubere. Velmi módní jsou různé prostřihy a výřezy na letních plavkách 2020. Využijte tento módní trend v plavkách a vybírejte plavky s výřezy v těch místech, kde je vaše tělo nejhezčí. Vloni jste si koupila plavky se zvířecími potisky? Klidně je noste i toto léto. Zvířecí potisky ať už hadí nebo leopardí na plavkách jsou stále in.

A v jakých barvách a vzorech nakupovat plavky v létě 2020?

Frčí oranžová, tropické potisky květinové potisky, puntíky i proužky. Zkuste svoji oblíbenou černou nahradit tmavě modrou. Tmavě modrá barva na plavkách působí mnohem zajímavěji a účel splní stejný jako černé plavky.

Opálené tělo vypadá v plavkách lépe

Proč se ale smažit na sluníčku, když si můžete pořídit samoopalovací krém? Doporučuji přikoupit nanášecí rukavici.

Jak vypadat v plavkách štíhlejší
plavky, které vám vylepší postavu
Jak vypadat v plavkách štíhlejší
Plavky pro velká prsa

Plavky pro větší zadek a štíhlý pas

Plavky
Jak vypadat v plavkách štíhlejší
Plavky pro větší bříško

Plavky
Stylové plavky
Módní plavky
plavky, které vám vylepší postavu

Plavky pro malá prsa

štíhlá v plavkách, jak vypadat
Jak vypadat v plavkách štíhlejší
Plavky pro ženy s křivkami

Stylové módní plavky pro lepší postavu
Štíhla v plavkách, jak vypadat
 

Doplňky k plavkám

plavky, které vám vylepší postavuSdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *