Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Plavky- jak v nich vypadat lépe a štíhleji
Plavky – jak v nich vypadat  lépe a štíhleji 

Plavky ve kterých budete vypadat  štíhleji a lépe, chce asi každá žena. Není to jednoduché, ale o pár tipů jak vypadat v plavkách lépe se s vámi podělím.

Plavky, které lichotí

Plavky, které jsou lichotivé, když vaše postava není dokonalá je opravdu oříšek a je-li vám 50+ je to o to horší. Jestli máte depku, když si jdete koupit plavky, tak vás mohu na 100% ujistit:

NEJSTE  V TOM  SAMY!

Vím, asi vás to moc neuklidní, ale přeci jen, když jakýkoliv problém můžete sdílet s ostatními, je to trochu lepší. Asi vás zklamu, ale ty silnější nohy a povislá stehna zakrýt v plavkách nedokážu, ale pár vychytávek aby vaše nohy vypadaly lépe najdeme. Dokážu vám také poradit jak vybrat plavky, které vám zakryjí zakrýt povislé bříško i povislá prsa.  Zkusím udělat maximum, abyste se i v plavkách cítila lépe a šla na pláž nebo k bazénu sebejistě. Protože i když vaše postava není dokonalá, můžete i v plavkách vypadat elegantně.

1/ Nesrovnávejte se s ostatními ženami

Ano, je to těžké. Když vidíte ty krásné dlouhonohé krásky s pevnými stehny i ňadry. Ale vy máte přece i jiné přednosti! Zkrátka už nám není 20 ani 30, 40, 50 a musíme se s tím smířit. Stárneme všichni. V tom je život spravedlivý. Proto nevěřte ani těm krásným obrázkům starších žen s dokonalou postavou na instagramu. Jsou 3 možnosti. Buď je ta fotka starší ženy v plavkách upravená, nebo je po několika plastikách. 3 možnost je, že je zázrak přírody, ale takových je opravdu málo.

2/ Vybírejte plavky z kvalitního materiálu

Podívejte se na dámské plavky ze směsi nylon-spandex (lycra) ( 80 až 90% nylon; 10 až 20% spandex). Plavky z tohoto materiálu budou rychle schnout a jsou super elastické. Plavky by měly být elastické ve všech směrech jak je budete natahovat – cca 60-70%. Plavky z polyesteru jsou více odolné vůči chlóru a slunečnímu záření. To znamená, že barvy na plavkách nebudou tak blednout. Nedá se říci, který materiál je lepší. Každý má svoje výhody a nevýhody.

3/ Plavky podle postavy

Zjistěte, jaký máte typ postavy. Zaměřte se na to, se kterou částí vašeho těla jste nejvíce spokojené. Máte krásný výstřih? Jsou vaší silnou stránkou dlouhé nohy? Máte štíhlý pas? Cílem je přitáhnout pozornost na tu nejkrásnější část vaší postavy. Myslíte si, že na vaší postavě není nic krásného? Mýlíte se. Na každé ženě se najde něco, čím je výjimečná. 
4/ Tipy a triky jak vypadat v plavkách lépe

Velká prsa

Vybírejte horní díl plavek se širšími ramínky a s kosticemi. Když udržíte vaše prsa nahoře, bude váš pas vypadat štíhlejší

Široká ramena

Vyrovnejte svoji postavu tím, že spodní díl plavek ve světlých barvách a s nějakým zajímavým potiskem

Malá prsa

Nebojte se využít na horní části plavek různých ozdob jako jsou třeba volánky. Vycpávky v plavkách udělají také kus práce.

Větší zadek

Dbejte na to, aby spodní dí plavek pokryl celou vaší zadní části. Vybírejte tmavší barvy a jednoduché střihy.

Větší břicho

Plavky vcelku s jemným řasením okolo pasu

Falešné opálení

Hnědá kůže vypadá v plavkách vždy lépe. Nastříkejte se samoopalovacím sprejem. Chce to trochu cviku, ale vyplatí se to.

Ozdobte se a namalujte se

Zajímavý náhrdelník, řetízek okolo kotníku, masivní prsten……. To vše odpoutá pozornost od vašich problémových partií.

Vyčešte vlasy nahoru a ozdobte je. Vyčesané vlasy prodlouží váš krk a budete vypadat vyšší a tím pádem i štíhlejší

Namalujte se! Budete se cítit lépe

Doplňky

Přilákejte pozornost zajímavým kloboukem se širokým okrajem.

Existuje tolik krásných sarongů a průsvitných plážových šatů

A co napsat závěrem? Tipů jak vypadat štíhleji a lépe v plavkách je mnohem více. Pokud chcete, ráda  s vámi plavky půjdu koupit. V každém případě si nenechte zkazit léto kvůli vaším komplexům, jak vypadáte v plavkách. Hezky se narovnejte, vtáhněte břicho a hupněte do bazénu, rybníku nebo do moře. A nezapomeňte: NEJSTE V TOM SAMY!

Formující italské jednodílné plavky Catalina černé 38
Dámské tankiny Sarah Black černé 95/D
Dámské dvoudílné plavky Clyte Blue tmavěmodré 80/D
Dámské jednodílné plavky Erica červené 75/B
Lorin - Plavky


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *