Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak vypadat moderně

8 snadných způsobů, jak ihned vypadat moderně

Je několik jednoduchých triků jak okamžitě vypadat módně a vám dnes tyto triky prozradím. Pokud si myslíte, že vypadat módně je o tom, že musíte vždy nosit ty nejnovější trendy, tak se mýlíte. Vypadat moderně není ani o nejdražším oblečení, nebo o složitých stylingových tricích.

Módu si můžete koupit, ale styl je to, co s módními kousky uděláte a jakým způsobem je použijete.  Kolikrát stačí malé úpravy ve vašem oblečení a hned budete vypadat moderně. Důležité je si věřit a nebát se podtrhnout svoji osobnost a vypadat trochu jinak než běžná žena v Česku. Nejlepší klíč, jak vypadat moderně, je cítit se sebevědomě.

Tipy jak vypadat moderněji

1/Vyjděte ze své komfortní zóny

Vyzkoušejte něco nového, to nikdy neuškodí. Ať už je to nová barva nebo jiný střih kalhot. Co vyměnit ty úzké kalhoty za široké? Kdo ví, třeba si nový styl zamilujete.

2/ Chcete vypadat moderně? Přidejte barvu

Zkuste zapomenout, jaké barvy se k sobě hodí. Zapomeňte na pravidla. Zkombinujte neutrální barvy s pastelovými a klidně přidejte i neónové barvy. Je načase vyzkoušet neobvyklé kombinace barev a moderní oblečení je na světě.

3/ Moderní míchání materiálů

Smíchejte oblečení z pleteniny, kůže, semiše, hedvábí, bavlny a hned budete vypadat módněji. Jde o míchání lehkých a silných materiálů. Elegance dosáhnete, když pro tentokrát ponecháte outfit tón v tónu.

4/ Vrstvěte moderně

Blíží se podzim a vrstvené oblečení je nejen moderní, ale i praktické. Nebojte se experimentovat.

5/ Neočekávané boty

Vyměňte vysoké podpatky za tenisky a naopak. Vyzkoušejte k vašemu jednoduchému oblečení barevné boty. Uvidíte, jak váš outfit bude vypadat moderní.

6/ Hrajte si s proporcemi

Hrajte si s délkou (např. šortky + dlouhý svetr) i s objemem (úzké kalhoty a oversize bunda). Vaše oblečení dostane moderní nádech.

7/ Přidejte doplňky

Šátek na krk přidá vašemu outfitu šmrnc. Sluneční brýle z vás udělají tajemnou ženu. Pásek přidá vašemu oblečení nový rozměr. Klobouk vaše oblečení zcela změní.

8/ Barevná kabelka

Vyměňte vaši černou nebo hnědou kabelku za nějakou barevnou a veselou. I v jednoduchém černém oblečení budete s barevnou kabelkou vypadat šik a moderně.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *