Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak vybrat dámské plavky pro vaši postavu

Nejlepší dámské plavky pro vaši postavu

Nákup dámských plavek vyvolává velmi často frustraci. Nebojte, nejste v tom samy. Jestli doufáte, že vám dám zaručený návod jak v plavkách zakrýt nedokonalosti vaší postavy, tak ani nečtěte dál. Pár tipů jak vypadat v plavkách lépe, najdetetady.

Komfort

Co je nejdůležitější při výběru dámských plavek? Plavky by vám měly být hlavně pohodlné a z příjemného materiálu. Není nic horšího, než když se při každém pohybu musíte kontrolovat, zda vám z plavek něco nevylezlo. Dobré plavky vám dodají sebevědomí, které je důležité.

Opálení

Osobně nejsem velkým příznivcem různých prostřihů u dámských plavek, protože mít různě opálené fleky na těle asi není to pravé. Pokud nosíte různé topy a šaty bez ramínek nebo s holými zády, myslete na to při výběru plavek.

Barvy

I když nemáte dokonalou postavy, vaše plavky nemusí být pouze černé. Z dovolené si vezeme spousty fotek a věřte mi, že v barevných plavkách vám to bude slušet a na fotkách budete vypadat lépe.

Tipy na výběr dámských plavek podle postavy:

Užší ramena a širší boky

Potřebujeme, aby vaše boky vypadaly užší. To docílíme, když opticky rozšíříme ramena. Vybírejte dámské plavky, které mají vršek s vodorovnými detaily nebo bez ramínek. Dobře také funguje světlejší vrchní část a tmavší spodní část plavek. vyvarujte se spodní části plavek, které mají střih šortek.

Dámské plavky pro velká prsa

Hlavně potřebujete horní díl s dobrou podporou prsou, aby vám prsa nevisely až na břicho. Dobrá podpora prsou zajistí, že váš pas bude vypadat štíhleji. Upřednostněte horní díl plavek s kosticemi a širokými ramínky.

Dámské plavky pro malá prsa

Nebojte se u horního dílu plavek různých volánků a nabírání.

Dámské plavky pro zakrytí bříška

Volte spodní díl plavek s vysokým pasem. Ideální je řasení u spodního dílu. Opravdu to trochu pomůže.

Dámské plavky pro ženu s křivkami

Pokud jste celkově silnější a máte plná prsa, silnější stehna i větší boky, vybírejte plavky, které mají tzv. bloky barev. Nebojte se vzorů, které rozbijí jednolitost. vyzkoušejte plavky vcelku s asymetrickými detaily.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *