Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Moderní dámské bundy/saka na jaro-léto 2021

Jaké dámské bundy jsou stylové na jaro/léto 2021

Nejmódnější a stylové dámské bundy na jaro a léto 2021 mají velká vycpaná ramena, nabírané rukávy a opasek. Hodně jarních blejzrů a bund je lemováno kůží, nebo jsou celé kožené. Jedním ze znaků módních bund jsou také velké kapsy a velké límce. Módní jsou jak oříznutá (zkrácená)saka, tak i dlouhé blejzry. Na léto si pořiďte plátěnou nebo síťovou bundu.

Základem šatníku je kožená bunda. Protože jsem o nutnosti mít koženou bundu již psala několikrát, tak předpokládám, že koženou bundu už všechny máte a jak určitě víte jsou skvělé i pro vrstvení.   Vyzkoušejte i jiné barvy než černou a hnědou, které jsou základem šatníku. Velmi módní je zkrácená (oříznutá) kožená bunda, která je okolo pasu volná.

Dámské kožené bundy

dámská kožená saka

Máte rády saka? V tom případě vám nemůže na jaro 2021 chybět volné kožené sako. Jedná se nejmódnější sako na jarní sezónu. A bonus navíc? Sluší každé ženě (jde jen o to najít ten správný střih) a budete vypadat velmi elegantně.

Lehké prošívané dámské bundy

Lehké prošívané bundy jsou stále stylové a budou se nosit i na podzim, takže jakmile uvidíte nějakou lehkou prošívanou bundu, která se vám líbí, tak si ji určitě kupte. Nebojte se bundu kombinovat i se sukní.

 

Dámské bundy do deště

Nejen, že je bunda do deště módní, ale ještě k tomu velmi praktická. Já například nepromokavou bundu vozím pořád s sebou v autě.

 

Tvídové sako

Viděly jste na Netflixu flm Emily v Paříži? Super film pro všechny dámy, které mají rády módu. Emily jí má ve filmu také na sobě. My si nemusíme koupit pravou tvídovou bundu (je dost drahá), ale klidně si můžeme koupit tzv. bouclé bundu/sako.

 

Dámské džínové bundy

Stejně tak jako kožená bunda, patří do základů šatníku a věřím, že džínsku už doma všechny máte.

 

Dámská saka s nabíranými rameny

Nejlepší je opět krátká a nejvíce bude slušet ženám, které mají úzká ramena a širší boky. Bunda s nabíranými rameny krásně vyváží tento typ postavy.

Dámské bundy s velkým límcem a zkrácená saka

Velký límec je módní nejen u halenek a šatů, ale i u sak a bund.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *