Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Ztratila jsem svůj styl? Kdy a kde?

Ztratila jsem svůj styl? Kdy a kde?

To je otázka, kterou slyším od svých klientek v určitém věku velmi často. Je několik důvodů. Jedním z nich je, že jak stárneme, máme tendenci chodit méně a méně do obchodů a kupovat si oblečení, a to hlavně, pokud se nám změnila hmotnost směrem nahoru (ať už po dětech nebo vlivem hormonů anebo proto, že nezřízeně jíme). A jak to spousta žen řeší? Hledají volnější oblečení (nejlépe v pase na gumu), mají pocit, že musí své tělo skrývat v neforemných hábitech se slovy: „Vždyť jsem stará a vlastně je to jedno“. Dámy opravdu to jedno není.  Hlavně kvůli Vám samotným.

Dalším důvodem je, že máme děti a nevidíme nákupy jako důležité. Proč? Nemáme tolik peněz a přece si nemůžeme koupit něco na sebe, když naše děti potřebují to a to a to. Matky mají často pocit, že jsou nejméně důležitou osobou v rodině. Vaše náctileté dítě se obejde bez nového tipu mobilu a vy jděte do obchodů a udělejte si radost.

A co je výsledkem? Nemoderní a nespokojená žena, která o sebe nepečuje. Najděte si čas pro sebe a věřte mi, že starat se o svůj vzhled je stejně důležité jako se starat o svoji duši.  Protože, když vy se budete cítit a vypadat spokojené, bude šťastná a spokojená celá Vaše rodina.

Co mě k tomuto zamyšlení vedlo? 2 z mých klientek, které si tohle všechno uvědomily a přišly za mnou. A měly byste je vidět dnes!

P.S. Moje dospělé děti včetně mého manžela si kvůli mému zájmu o to jak vypadám, někdy ze mne trochu utahují, ale vím, že jsou vlastně rádi.

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *