Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Víte kolik kabelek opravdu potřebujete?

Abychom byly připraveny na každou příležitost, kterou nám život přináší a mohly dokončit jakýkoliv outfit,potřebujeme 6 základních tipů kabelek. Špatným výběrem kabelky můžete zabít celý outfit.

Mezi základní neutrální barvy pro denní nošení patří černá, šedá nebo hnědá. Ta by určitě ve vašem šatníku chybět neměla. Tyto barvy se hodí prakticky k jakémukoliv outfitu. Ale není to někdy nuda? Pokud máte na sobě džíny a bílé tričko nebo černé oblečení, rozsviťte váš outfit nějakou barevnou kabelkou. Takže, který je těch 6 nejdůležitějších? Tipy na jednotlivé kabelky naleznete v odkazech

1/ Crossbody – Moje nejpohodlnější  a nejoblíbenější taška. Máte volné ruce, máte ji na těle, minimalizujete nebezpečí, že vás někdo okrade a proto je neuvěřitelně praktická.

Crossbody

2/ Velké denní psaníčko – Jdete s někým na  oběd nebo večeři ? To je ten pravý tip kabelky. Vejde se Vám tam vše, co potřebujete. Je neformální a přitom elegantní.

Velké denní psaníčko

3/ Malé večerní psaníčko – Ideální pokud jdete večer ven. Klidně může být lesklá nebo metalická. Pokud máte jen jednu, měla by být v neutrálním odstínu.

Večerní psaníčko

4/ Víkendová kabela – Musí být dostatečně velká, aby se Vám tam všechno vešlo (včetně plínek pro Vaši ratolest). Klidně může být i plátěná. Určitě bude vypadat lépe než nějaká sportovní taška

Víkendová kabela

5/ Každodenní taška – Asi nejdůležitější, proto do ní investujte. Je to kabelka, kterou budete nosit denně do práce a musíte do ní naskládat vše co potřebujete (peněženka, mobil, make up, časopis, dokumenty, notebook….).Určitě si kupte koženou v neutrálním odstínu a střední velikosti a už nikdy se nebudete muset starat, zda se hodí k vašemu outfitu. Klíčem k úspěchu je, aby měla několik přihrádek, kde si můžete zorganizovat vše, co budete nosit. Ideálně se Vám do ní vejde i psaníčko, protože člověk nikdy neví

Každodenní kabelka

6/ Kabelka jen tak pro zábavu – kabelka, kterou oživíte jednoduchý outfit. Měla by být buď barevná nebo zvláštního vhledu. Zkrátka jiná.

Kabelka pro zábavu

Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *