Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Víte co to jsou 24hodinové šaty a jak je nosit?

24hodinové dámské šaty

Určitě jste už slyšela o „malých černých“ nebo třeba „malých bílých“. Ale „24 hodinové šaty“. Ano, právě ony jsou novodobým trendem. Jsou to šaty, u kterých nezáleží ani na barvě, ani na jejich délce. Podstatné je, že jde o šaty, ve kterých ráno vyrazíte do práce odpoledne kafe s kamarádkou a večer klidně ještě divadlo. Jsou to žensky vypadající univerzální šaty, které vypadají luxusně, ale ne příliš. Měly by odpovídat aktuálním módním trendům co do střihu, vzorů a barev, ale rozhodně nikdy ne na úkor jejich univerzální myšlenky, že jde o šaty, ve kterých můžeme prožít celých 24 hodin a vždy se budou umět přizpůsobit situaci, ve které se ocitnete. Dají se nosit na plno způsobů. Vyberte si šaty, které jsou co nejjednodušší a jejich střih odpovídá Vaši postavě. Nejlepší bude délka těsně nad kolena.

4 jednoduché způsoby, jak nosit 24hodinové šaty:

1/ Do práce – přidejte pásek, lodičky, sako a větší kabelku
2/ Na večeři – kabelku vyměňte za psaníčko, obujte sandálky na podpatku a přidejte elegantní náušnice a náramek. Přes ramena hoďte velký šátek nebo nyní tak módní kimono.
3/ Na víkend – místo lodiček obujte tenisky, sako nahraďte džínovou bundou, okolo krku omotejte šátek a místo kabelky si vezměte proutěný košík. Pokud pere slunce, místo šátku okolo krku si dejte na hlavu slaměný klobouk.
4/ S kamarádkou nebo s přítelem do kavárny – pod šaty oblékněte úzké kalhoty, místo pásku, stáhněte šaty v pase nápaditou broží. Moderní pantofle (tzv muly) a originální kulatá crossbody outfit dotáhnou do konce.
Šaty do práce

Liu Jo - Kabelka
Caprice - Lodi?ky
Pieces - Pásek
Answear - Dámské sakoŠaty na večeři

Nobo - Kabelka
Missguided - SandályŠaty na víkend

Answear - Kabelka Boho Bandit
Medicine - Klobouk Cute and Bleak

Šaty do kavárny

Answear - Kalhoty Violet Kiss
JwL Luxury Pearls Unikátní brož Lastura 2v1 s pravou perlou JL0380
Vínová kožená kulatá crossbody kabelka Royal RepubliQ Galax Round


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *