Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoční tipy na stylové dárky

Vánoční tipy na módní dárky

Vánoce jsou dá se říci za dveřmi. Také si vždycky říkáte: „Letos tomu vánočnímu šílenství nepodlehnu?“ Hihi. Já si to říkám každý rok. Ještě k tomu, mám rodinu i kamarády, kteří, když něco potřebují, tak si to koupí už během roku. Takže vybrat dárky na Vánoce je stále těžší a těžší. Nevím jak vy, ale já kupuji hodně dárků online, protože se mi nechce mezi ty davy lidí. Nejvíce mě dostává, jak se vám všichni snaží vnutit vánoční dárky rozdělené – pro maminku, babičku atd. Co je to za blbost? Babičce přece může být 40, ale taky 80 let. Takže, když mi je 60 (62, ale to nikomu neříkejte) a jsem babička, tak dostanu jako vánoční dárek chňapku nebo zástěru? To teda rozhodně ne!
Abych vás příliš nezahltila, tak dnes se podíváme s jakým vánoční dárkem bychom mohli překvapit muže.

VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE

S čím podle mě neuděláte nikdy chybu, je pod vánočním stromečkem, knížka. V naší rodině je zvyk, že kniha zkrátka na Vánoce nesmí chybět. Už jsem nějaké koupila, protože kniha se musí koupit s předstihem, abych si ji stačila přečíst a správně posoudila, komu by opravdu pod vánočním stromečkem udělala radost. Děláte to také tak?

Knihy k Vánocům pro muže
Tipy na stylové vánoční dárky pro muže
Protože jsem ale módní stylistka a vizážistka, tak vám dám pár tipů na stylové a módní dárky pro muže i ženy od 20 do 100 let. Dnes se podíváme na vánoční módní a stylové dárky pro chlapy. Dámy, prosím dohlédněte na to, ať už si přestanou ti vaši muži cpát všechny věci do kapes a kupte jim jako vánoční dárek pánskou crossbody. Pokud by crossbody stejně nenosili, tak jim kupte alespoň ultra tenkou peněženku. Ty nevzhledné boule na kalhotách vypadají fakt příšerně.

Pánské crossbody a tenké peněženky k Vánocům pro muže

černá pánská crossbody taška Tommy Hilfiger
černá pánská kožená taška KARA
>
Značkový pánský opasek k Vánocům
Dalším tipem na vánoční dárek je značkový pásek v barvě bot. Nezapomeňte, že pánský pásek se zapíná na třetí dírku, tak podle toho měřte.
Hnědý pánský kožený pásek Tommy Hilfiger

Popravdě moc nedoporučuji kupovat jako vánoční dárek oblečení, které musí být opravdu fit. Ještě tak si můžete troufnout koupit svetr, mikinu, šálu nebo čepici.

šáLA GANT SOLID LAMBSWOOL SCARF
SVETR GANT FINE MERINO V-NECKSdílejte

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *