Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoční voucher dárek *nákupy jako Pretty Woman*

Vánoční dárek voucher:*nákupy jako Pretty Women*

Vánoční dárek – nákupy jako Pretty Women? Stačí říct limit a jde se na věc. Která žena by takové bohaté vánoční nákupy jako zažila Julia Roberts ve filmu Pretty Women alespoň jednou za život nechtěla zkusit? Která česká žena by nechtěla, aby se alespoň jeden den s vaší manželkou, přítelkyní, milenkou nebo maminkou jednalo jako s královnou? Myslím, že bych je spočítala na prstech jedné ruky.

Dárek k vánocům voucher: zážitkové nakupování

Věnujte své ženě vánoční dárek: „Nákupy jako Pretty Women“ Ne, nebojte, nevezmu ji na nákupy do Beverly Hills Rodeo Drive. I na nákupech s osobním módním stylistou v Praze se vaše drahá bude cítit jako Pretty Women. Dopřejte ženě vašeho srdce zážitkové nakupování.
Minimální částka, kterou chcete investovat do zážitkového nakupování „Nákupy jako Pretty Women“ startuje na 20 000,-.

Jak bude zážitkové nakupování „Nákupy jako Pretty Women“ probíhat?

Začneme dobrou kávou a malým dortíkem v kavárně, kde si s vaší ženou popovídám o její představě nákupů, co má ráda za oblečení či Dámské náramky Heuréka, kam chodí a podobně. Na základě vzhledu vaší ženy, přítelkyně, sestry, maminky nebo milenky jí vysvětlím, jaké střihy a jaké oblečení by měla nosit, aby byla ještě krásnější a jak vyzdvihneme přednosti postavy vaší milované osoby. Můžeme pohovořit i o stylu líčení a ráda vaší drahé poradím i s líčením.

A teď už můžeme vyrazit! Vaše žena bude královnou nákupů. Můžeme jít kamkoliv v Praze. Obchody samozřejmě doporučím, ale budu zohledňovat přání vaší milované ženy.

Představte se vaší ženě jako „Richard Gere“, muž se velkým srdcem

Jak objednat vánoční dárek „Nákupy jako Pretty Women“
Je to úplně jednoduché.
1/ Pošlete mi poptávkový formulář, kde uvedete heslo „Nákupy jako Pretty Women“ a částku, kterou může vaše žena utratit.
(minimum je 20 000,-)
2/ Zašlu vám vánoční dárek/voucher „Nákupy jako Pretty Women“ s fakturou za mé služby v částce 5 000,-.
3/ Po zaplacení mých služeb je už jen na vaší milované dámě, kdy řekne: Jdeme na to!!

Slibuji, že si vaše milovaná žena vánoční dárek „Nákupy jako Pretty Women“ opravdu užije a bude na zážitkové nakupování vzpomínat celý život. Jen ji nesmíte zapomenout vybavit tou správnou částkou.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *