Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoční dárek voucher na poslední chvíli

Vánoční dárek voucher na poslední chvíli

Mám pro vás vánoční dárek-voucher na poslední chvíli pro ženy, muže, mladé slečny i dospívající chlapce. Moje stylingové služby jsou perfektním dárkem pro člověka, který nikdy neví, co si vzít na sebe nebo uvízl ve vyjetých kolejích. Je čas vyzkoušet pohodlné služby osobního stylingu se zkušeným a přátelským stylistou.

Kupte si jeden 3hodinový osobní stylingový voucher (3 000,-) a získejte druhý s 50% slevou!!!

K dispozici je pouze 10 vánočních dárkových voucherů.
Nabídka vánočního dárkového voucheru, která je platná pouze do 23. 12. 2021 do půlnoci.
Vánoční dárek voucher lze uplatnit na jakoukoliv nabízenou službu, kterou jako osobní módní stylista poskytuji. Všechny vánoční dárkové vouchery lze objednat emailem nebo telefonicky. Následně vám bude dárkový voucher zaslán emailem. Vánoční dárkové poukazy  platí po dobu 6 měsíců od data prodeje.

Vyberte si ze služeb osobního stylisty, které jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií, velikostí a životního stylu.

Konzultace se stylistou

Nejste si jistí, co se nosí a jaké střihy oblečení vám sluší? Stačí, když pošlete fotografii vaší postavy zepředu, zboku a z profilu. Fotografii doplníte vašimi mírami, uděláme krátký rozhovor po telefonu a já vám vytvořím manuál pro vaši postavu včetně ukázek a odkazů, kde dané oblečení můžete koupit.

Nákupy s módním stylistou

Nejste příznivcem nakupování? promarnili jste čas běháním pro obchodních centrech pro sebe nebo pro své blízké a nakonec bez výsledku? Tak se mnou na nákupech se tak nestane. Nakupíme rychle efektivně, za dobrou cenu a jenom to, v čem se budete cítit dobře.

Organizace šatníku

Máte plný šatník a stejně nevíte, co na sebe? Společně váš šatník uspořádáme a sestavím outfity, které vás třeba ani nenapadli. Na závěr vytvoříme seznam, čím by bylo potřeba váš šatník doplnit.

Make-up konzultace s vizážistou

Jakmile jste dobře oblečení, musíme balíček dokončit. Nejen, že vás nalíčím a ukáži jaký make up je pro vás nejvhodnější, ale také vás jednoduché denní líčení naučím.

JUPÍ A JE HOTOVO! Využijte nabídky tříhodinového vánočního dárkového voucheru 1+1 zdarma.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *