Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoční dárkový poukaz na poslední chvíli

Poděkování a sleva 20% pro stálé klienty
V prvé řadě bych chtěla poděkovat všem mým klientům, že si vybrali jako osobního a módního stylistu právě mě. Velmi si vážím projevené důvěry, že jste se svěřili do mých rukou, abych vás provedla světem módy a stylu. Každý z vás mě posunul vždy o krok dál. Věřím, že i vy jste byli s mou prací spokojeni a jako dárek si vám, mým stálým klientům, dovoluji nabídnout 20% slevu na mé služby, objednané do 23.12.2018. Vánoční dárkový poukaz vám zašlu elektronicky.

Vánoční dárkový poukaz na poslední chvíli
Pokud jste nestihli koupit dárek nebo vám nějaký dárek pro muže nebo ženy chybí, můžete si ještě stále objednat vánoční dárkový poukaz na osobního a módního stylistu v jakékoliv hodnotě. 1 hodina stojí 1 000,- Kč. Módní a osobní styling je pro každou ženu i muže všech věkových kategorií. Na to, co vás čeká se podívejte https://www.stylista-osobni.cz/. Vánoční dárkový poukaz bude mít platnost do konce března. Stačí, když mi pošlete jméno, pro koho vánoční dárkovou poukázku chcete, a částku v jaké hodnotě chcete vánoční dárkový poukaz věnovat.

Přání
Přeji vám z celého srdce příjemné prožití vánočních svátků a vstupte do nového roku sebevědomě – v elegantním módním stylu, ve kterém se budete cítit dobře.

Těším se na vás

Vaše Renata

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *