Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Vánoce-v klidu a pohodě

Vánoce dárky, slevy a typy na dárky

Vánoce-svátky klidu a pohody?
Dneska to vezmu trochu z jiného soudku. Jsou dnešní Vánoce opravdu svátkem klidu a pohody? Proč vlastně všichni na Vánoce uklízí? Vždyť uklízíme celý rok. Pořád se snažíme, aby bylo všechno okolo nás perfektní a nakonec jsme z toho ve stresu a málem na zhroucení a ještě to nikdo neocení. Takže vlastně proč?

Vánoce jsou hlavně pro děti
To je každému jasné, že Vánoce jsou hlavně pro děti. A já vám garantuji, že dětem je úplně jednou, jestli máte umytá okna a jestli je vše vysmýčené. Vykašlete se na všechen ten úklid a raději se snažte vytvořit dětem opravdu klid, pohodu a vánoční atmosféru. A jestli se musíte o děti dělit s bývalým manželem a na Štědrý den nebudou s vámi, nic si z toho nedělejte. Dětem je to úplně jedno a jde jim stejně hlavně o dárky a vůbec neřeší, kdy je dostanou.

Co myslíte, že ocení na Vánoce chlap?
Jasně, mimo jídla. Ocení, když máte vygruntováno nebo když jste milá, usměvavá a dobře vypadáte. No, kapra nebo řízky, salát a polévku zvládnete levou zadní. Salát a polévku si já připravuji den předem. Aspoň se pěkně rozleží. A kapr a řízky už tolik práce nedají. Takže je to jasné. Když uklidíte, jak já říkám povrchově, (běžný denní úklid) dáte hodně voňavých svíček, tak budete mít čas na sebe.

Co vás přivede do klidu?
Místo toho bláznivého úklidu a pečení si dojděte třeba na masáž, manikuru nebo na kosmetiku. S vaší opravdovou kamarádkou (té, které jsou také jedno umytá okna) si skočte na večeři nebo na sklenku vína a krásně si podrbejte. Nemáte náladu? Udělejte si pyžamový den a zalezte s dobrou knížkou do postele. Nákupy vám v tomto období nedoporučuji. Počkejte si na výprodeje a na prázdnější obchody. (A také na můj článek o módních trendech na jaro/léto 2019 :))
Jste na Vánoce sama?
Má to svoje výhody. Udělejte si Vánoce podle toho, jak chcete vy. Klidně se můžete sbalit a odjet někam k moři nebo si zalyžovat. Klidně můžete být celý den v posteli a pouštět si jeden film za druhým. Klidně můžete cokoliv! No, není to super?

Přeji vám hezké vánoční svátky a nestresujte se!
Žijeme dnes a nikdo neví, co bude zítra. Užívejte si každičký den. A jestli Vám chybí nějaký dárek, kupte nějakou vánoční poukázku. (Třeba osobního stylistu – pošlu elektronicky obratem)Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *