Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Oblečení na podzim, co se bude nosit letos na podzim?

Podzimní oblečení

Ať chceme nebo nechceme, podzim se blíží, a proto je teď ten správný čas se podívat, co bude na podzim 2018 trendy. Inspiraci brali módní návrháři také z osmdesátek – zvířecí vzory, kůže, vycpaná ramena. Já osobně jsem zvířecím vzorům a vycpaným ramenům nikdy nepřišla na chuť. Trochu zvažuji ten zvířecí tisk. Kdyby to bylo něco takového bílý leopard. Tak do toho bych šla. 

Hodně byla vidět v podzimním oblečení také červená barva. Tak tu mám moc ráda. Doporučuji si něco červeného pořídit. Třeba červené lodičky. Ty se hodí vždycky.

červené kožené lodičky do špičky
DARBY červený svetr se šněrováním
červené kostýmové kalhoty s vysokým pasem MISSGUIDED
červená vaková kabelka/batoh s pouzdrem 2v1 Nali
Kostky jsou vrženy. Jsou všude, kam se podíváte. Kdybych ještě chodila do kanceláře, určitě bych si pořídila kostkované sako. Vrstvit šaty přes kalhoty, to už tu bylo na jaře. Ale už jste někdy vrstvily sukni přes šaty? Tak i to bylo vidět na módních přehlídkách. Osobně bych si koupila hezký roláček, který je pro vrstvení velmi vhodný a není tak extravagantní. Jo a nezapomeňte na kůži.
Chcete-li se dozvědět ještě více o módních trendech podzimu 2018, tak se podívejte do Magazinu móda. nositelné trendy podzimu 2018


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *