Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

UŽ MÁTE SVOJE MAXIŠATY?

Já je až do minulého týdne neměla (což je pro mě jako módní stylistku trochu ostuda). 2/ Došlo mi, že nutně, ale nutně takové šaty potřebuji. A proč? Jsou pohodlné, lichotivé a dají se nosit v každém věku. Takové šaty schovají to, co chceme schovat, a zdůrazní to, co chceme zdůraznit. A ještě k tomu se v nich cítíte jak v pyžamu, a přitom vypadáte skvěle.

Musím se přiznat, že jsem si jich vyzkoušela snad 20, než jsem našla ty, které mi seděly nejlépe.  Hurá, mám rozšířený svůj letní šatník! Jak byla o víkendu ta hrozná vedra, hned jsem je vyzkoušela a bylo to super. Úplně nejlepší je, že nemusíte řešit, jestli jste trochu nepřibrala nebo jestli vaše nohy nemají celulitidu apod. A dají se nosit na tolik způsobů! S kloboukem a teniskami nebo letními sandálky vytvoříte bohémský styl. Výborně se k nim také hodí sandály na platformě. Večer, když je chladněji, přihoďte koženou nebo riflovou bundu. Vznikne velmi neotřelá a zajímavá kombinace. Další model vám vznikne, když si pod šaty vezmete tričko. Můžete si také vzít přes šaty košili a uvázat ji v pase na uzel, doplnit třeba bílými perlami a máte elegantní outfit. Jak vidíte, maxišaty využijete pro všechny příležitosti.

Jste-li menší postavy, volte šaty jednobarevné nebo s menším vzorem a výstřihem do „V“. Jste-li silnější, volte určitě širší ramínka. Chcete zvýraznit svoji siluetu? Přidejte na šaty pásek a klidně o 2 cm výše, než je váš skutečný pas.

 

Tak co? Už máte svoje maxišaty?

Zde:1/,  23/,

Sdílejte

3 comments

  1. Díky moc za pomoc při výběru šatů. Jsem moc spokojená a nakupování s Vámi byla zábava

    Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *