Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Top 10 vánočních dárků pro ni

Vybrala jsem pro Vás pánové tipy na dárky pro Vaše přítelkyně, manželky, sestry i matky se kterými se určitě neuděláte chybu. Hlavně jí prosím nekupujte nic do kuchyně (pokud to není její hobby) nebo žehlící prkno a pod. Ukažte dárkem, že na ni myslíte a že víte po čem touží.

Už nikdy jí nebude zima na ruce i když potřebuje telefonovat. 1/ Kožené rukavice s vodivým vláknem –  převedou elektřinu z prstů na tablety a telefony s dotykovou obrazovkou. 2/ Poncho je jedním s must have kousků letošního podzimu a zimy. 3/ Kašmírový svetr Zara – ani neví, že po něm touží. Nejen, že je moderní a určitě se trefíte velikostí, protože je oversize, ale kdo neměl na sobě kašmír-netuší. 4/ Opi lak na nehty – nadčasová barva z vánoční kolekce Opi udělá radost i starším ročníkům. 5/ tenisky Superstar – určitě je užije a jsou to jediné boty, které můžete koupit bez ní. Pokud znáte její číslo, určitě jí budou.

vánoce 2015 pro ni1

6/ Hedvábný šátek – myslíte, že jich má dost? Hedvábných šátků není nikdy dost. 7/ pruhovaná halenka – pruhy se nosí a budou se nosit vždy – opět si nedělejte starosti s velikostí je to volná halenka. 8/ Happy socks – vychytávka – v dárkové krabičce se schovává veselá souprava spodních kalhotek a ponožek. 9/ Paletka stínů, která se hodí jak pro blondýnky tak i pro brunetky. 10/ Jednoduché elegantní hodinky – minimalistický design za ani ne 30 Euro? Třeba už bude chodit na schůzky včas.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *